فروش مواد خام سابلیمیشن

فروش مواد خام سابلیمیشن و اقلام اساسی چاپ سابلیمیشن یکی از خدمات مهم گروه چاپ چهاپه است که سعی شده است از طریق تهیه با کیفیت ترین و بصرفه ترین محصولات چاپی و اساسی درجه یک صورت گیرد.محصولات خام سابلیمیشن ارائه شده توسط چهاپه به تمامی همکاران ما در سرتاسر کشور قابل ارائه و ارسال است. متاسفانه بدلیل افزایش نرخ ارز و تغییرات قیمت تمامی این محصولات و هزینه های جانبی به ناچار تمامی قیمت ها متغییر می باشند و بهتر است برای استعلام دقیق قیمت ها حتما با کارشناسان ما برای کسب اطلاعات دقیق تر تماس حاصل فرمایید. همچنین بدلیل قرار گرفتن برخی محصولات چاپی در لیست های ممنوعه واردات ممکن است برخی از این محصولات بدلیل عدم موجودی قابل ارائه نباشند.

لازم به ذکر است بدلیل تنوع زیاد و تعدد محصولات خام سابلیمیشن در حال حاضر برخی از این محصولات فرعی از تمرکز در فروش توسط چهاپه خارج بوده و ارائه نمی شوند و ممکن است در آینده در لیست فروش ما قرار گیرند.

برای اطلاع از قیمت های روز و برخی از تخفیفات مواد خام سابلیمیشن با شماره 02188930213 تماس بگیرید و یا به تلگرام ما به شماره 09360491014 پیغام دهید.

توجه داشته باشید که بدلیل مشکلات از جمله افزایش نرخ ارز و عدم واردات برخی از این کالاها امکان ناموجود بودن برخی از محصولات محتمل است.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz

فروش لیوان سفید خام سابلیمیشن در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک درجه یک با پوشش کتینگ عالی ارائه شده در کارتن های 36 عدد. بدنه لیوان های تهیه شده توسط چهاپه کاملا به رنگ سفید , بدون نقطه,بدون ترک و شکستگی است, لبه های پایین لیوان بدون قر شدگی و برآمدگی می باشند و چاپ طرح مورد نظر شما کاملا بصورت لب به لب در ابعاد 21 در 9.3 قابل اجرا است. چاپ عکس روی لیوان سفید ارسال کارتن های شکستی به شهرستان از طریق تیپاکس ممکن نیست و فقط از طریق باربری و اتوبوس رانی میسر است لذا هزینه ارسال بار جداگانه اخذ خواهد شد.

فروش لیوان سفید ساده خام سابلیمیشن


لیوان سفید خام سابلیمیشن 6Oz

فروش لیوان سفید خام سابلیمیشن در سایز 6Oz ساخته شده از سرامیک درجه یک با پوشش کتینگ عالی ارائه شده در کارتن های 36 عددd. بدنه این لیوان ها یا فنجان های کوچک تهیه شده توسط چهاپه کاملا به رنگ سفید , بدون نقطه,بدون ترک و شکستگی است, لبه های پایین لیوان بدون قر شدگی و برآمدگی می باشند و چاپ طرح مورد نظر شما کاملا بصورت لب به لب و با کیفیت فوق العاده در ابعاد 18 در 7.3 قابل اجرا است.لیوان های 6Oz در کارتن های 48 عدد بسته بندی فابریک شده اند , اما بصورت تک نیز قابل فروش می باشند.

فروش مینی ماگ خام سابلیمیشن


لیوان جادویی یا حرارتی خام سابلیمیشن

فروش لیوان جادویی خام سابلیمیشن یا لیوان حرارتی درجه یک در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک درجه یک با پوشش کتینگ مات و براق منحصربفرد در کارتن های 36 عددی محصول چاپی بی نظیر ارائه شده توسط چهاپه می باشد.بدنه لیوان حرارتی کاملا به رنگ مشکی مات یا مشکی براق است و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی در ابعاد 21 در 9.3 لب به لب لیوان با کیفیت عالی قابل اجرا خواهد بود. لیوان های حرارتی یا جادویی حساس به شستشو با سیم ظرفشویی یا قرار گرفتن در ماکروفر می باشند بهتر است این موارد نیز مورد توجه قرار گیرد.

فروش لیوان حرارتی خام سابلیمیشن


لیوان رنگی خام سابلیمیشن 11 oz

فروش لیوان دسته و داخل رنگی خام سابلیمیشن درجه یک در سایز 11Oz ساخته شده از سرامیک با پرسلن بالا با پوشش کتینگ عالی و بی نظیر ارائه شده در کارتن های 36 عددی در شش رنگ متنوع سبز کم رنگ,آبی کم رنگ,زرد,قرمز,قرمز تیره و مشکی می باشند .بدنه لیوان کاملا به رنگ سفید است و داخل و دسته آن به رنگ های متنوع می باشد و چاپ طرح دلخواه شما بدلیل کتینگ عالی در اندازه 9.3 در 21 سانتیمتر بصورت لب به لب و با کیفیت قابل اجرا خواهد بود.لبه های پایینی لیوان به هیچ عنوان دارای برآمدگی یا نقطه و کتینگ برافتاده نیست و کاملا صاف و یکدست تولید شده اند.

فروش لیوان رنگی خام سابلیمیشن


لیوان دسته قلبی 11 oz

فروش لیوان دسته و داخلی رنگی سابلیمیشن و دسته قلبی نمونه ای دیگر از لیوان های مخصوص چاپ سابلیمیشن است که بدلیل داشتن شکل دسته قلبی و فانتزی که دارد در مراسم های خاص مورد توجه سفارش دهندگان قرار می گیرد. بدنه این لیوان ها از جنس سرامیک معمولی و مطلوبی ساخته شده و بر روی آن پوشش پلیمری کتینگ با کیفیت مطلوبی قرار گرفته است.چاپ بر روی این لیوان های با کاغذ های مرغوب زیبا و چشمگیر خواهد شد.لیوان های دسته قلبی در جعبه های 36 عددی قابل ارائه و فروش می باشند.

فروش لیوان حرارتی خام سابلیمیشن


لیوان یخی مات 11 oz

فروش لیوان های برفی یا لیوان یخی مات با پوشش مات کننده و بسیار زیبا و همچنین پوشش کتینگ با کیفیت مطلوب از جمله لیوان های فانتزی و خاص مخصوص چاپ به روش سابلیمیشن است. این لیوان ها با داشتن ظاهری خاص و جنس شیشه ای از جمله لیوان های پرطرفداری هستند که نوشیدنی داخل آن قابل رویت می باشد.همچنین چاپ طرح دلخواه سفارش دهنده شما به روش حرارتی بر روی این لیوان نیز فوق العاده زیبا می شود. لیوان های یخی یا برفی در کارتن های 36 عددی قابل ارائه و فروش می باشند.

فروش لیوان رنگی خام سابلیمیشن


بشقاب سابلیمیشن

بشقاب های دور طرح دار مخصوص چاپ سابلیمیشن در مدل و طرح های متنوع از محصولات خام چاپی می باشند که توجه خاصی از نظر خریداران کسب کرده است چاپ بر روی وسط این بشقاب ها در قطر 15 سانتیمتر قابل اجرا است. برخی از مدل های این بشقاب دارای پوشش کتینگ مرغوب می باشند که وارداتی هستند و برخی دیگر نیز کتینگ داخلی هستند که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.بشقاب های سابلیمیشن در مدل های دور طرح دار و کاملا سفید و ساده در بازار عرضه می شوند.بشقاب های چاپی تهیه شده توسط ما مختص چاپ دو بعدی با استفاده از دستگاه های شش کاره سابلیمیشن هستند.

بشقاب سابلیمیشن طرح دار


پیش دستی سابلیمیشن

پیش دستی دور طرح دار مخصوص چاپ سابلیمیشن در مدل و طرح های متنوع از محصولات خام سابلیمیشن است که مورد توجه سفارش دهندگان و خریداران قرار گرفته است چاپ بر روی وسط این پیشدستی ها در قطر 12 سانتیمتر قابل اجرا است. برخی از مدل های این محصول دارای پوشش کتینگ مرغوب می باشند که وارداتی هستند و برخی دیگر نیز کتینگ داخلی هستند که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.بشقاب های سابلیمیشن در مدل های دور طرح دار و کاملا سفید و ساده در بازار عرضه می شوند.

پیش دستی سابلیمیشن طرح دار


پرچم رومیزی ساتن براق خارجی

پرچم رومیزی سابلیمیشن در جنس ساتن براق خارجی فوق العاده مرغوب یکی از دیگر محصولات خاص چاپ سابلیمیشن است.در هنگام خرید پرچم های رومیزی جدا از توجه به نوع پارچه, توجه به دوخت امری بسیار ضروری است بطوری که اگر دوخت دقیق و با حوصله انجام نشده باشد و پارچه پرچم بخوبی برش داده نشده باشد, در هنگام چاپ با مشکلات متعددی برخورد خواهید کرد.بعنوان مثال کیس خوردن پارچه و وجود تکه پارچه های برش نخورده در لبه های زیرین داخل پرچم موجب عدم چاپ دقیق و یکدست می شود. همچنین ریشه های پرچم ها تهیه شده توسط ما به هیچ عنوان زیر پرس ذوب نمی شوند.

پرچم رومیزی خام سابلیمیشن


پرچم رومیزی ساتن مات خارجی

پرچم رومیزی سابلیمیشن در جنس ساتن مات خارجی فوق العاده مرغوب محصول درجه یک مختص چاپ سابلیمیشن است. در پاراگراف بالا ذکر شد که در هنگام خرید پرچم های رومیزی جدا از توجه به نوع پارچه, توجه به دوخت امری بسیار ضروری است بطوری که اگر دوخت دقیق و با حوصله انجام نشده باشد و پارچه پرچم بخوبی برش داده نشده باشد, در هنگام چاپ با مشکلات متعددی برخورد خواهید کرد.بعنوان مثال کیس خوردن پارچه و وجود تکه پارچه های برش نخورده در لبه های زیرین داخل پرچم موجب عدم چاپ دقیق و یکدست می شود.پرچم های تهیه شده توسط ما از این مشکلات کاملا مبرا و استثناء هستند.

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی


پرچم رومیزی ساتن لیزری

فروش پرچم رومیزی ساتن لیزری با قابلیت چاپ سابلیمیشن از جمله محصولات چاپی چهاپه است.پرچم رومیزی لیزری بدلیل ظاهر مدرن و جدیدی که دارد مورد توجه سفارش دهندگان بسیاری قرار گرفته است.این نوع پرچم بدون ریشه و با پایه میله استیل یا سنگی قابل ارائه می باشد. از ویژگی های این پرچم چاپ فوق العاده زیبا و شکیل طرح دلخواه یا لوگوی مشتری شما خواهد بود.

پرچم رومیزی خام سابلیمیشن


پدموس چینی

فروش پدموس های چینی درجه یک مستعطیل با لایه لاستیکی مقاوم شیار دار و کاملا چسبنده بر روی میز کار در قسمت زیرین و همچنین یک لایه پارچه مرغوب تقریبا به جنس برزنت در قسمت رویی از جمله محصولات پر فروش چاپی سابلیمیشن است.پدموس های چینی در سایز 20 در 24 سانتیمتر کاملا قابل شستشو و بادوام هستند و طرح دلخواه شما بر روی آنها بدون محدودیت رنگی قابل اجرا می باشد.سطح پارچه روی پدموس به اندازه کافی لطیف و مسطح می باشد که موجب تحرک و جابجایی موس شما به نرمی خواهد شد.

پدموس چینی سابلیمیشن


کوسن مخمل

کوسن مخمل رنگ روشن کد یک محصول زیبا از چهاپه در سه سایز 30در30, 35 در 35 و 40 در 40 سانتیمتر است که چاپ طرح شما بر روی آن بدون محدودیت رنگی قابل اجرا است.دوخت این کوسن فوق العاده ظریف و برش پارچه آن فوق العاده بی نظیر و بدقت انجام شده است.پارچه های کد 1 به نسبت پارچه های کد 2 از مرغوبیت بیشتری بر خوردار بوده و الیاف پرتر و لطافت و نرمی خاصی دارند.زیپ تعبیه شده بر روی کوسن های تولیدی ما بر قسمت بالایی کوسن قرار گرفته است که موجب آسیب رساندن به کفه بالایی پرس و همچنین مانع از چاپ نا مسطح و ناکامل طرح شما در هنگام زیر پرس قرار گرفتن نشود .

کوسن مخمل خام


کاشی 5 در 5 سابلیمیشن

کاشی های 5 در 5 سابلیمیشن در پکیج های 36 عددی با کتینگ داخلی اما با کیفیت , محصول بی نظیر تزیینی ارائه شده توسط چهاپه.کاشی های مورد نظر هم بصورت تک و هم بصورت تعداد قابل عرضه هستند.

کاشی 5 در 5 خام سابلیمیشن


کاشی 10 در 10 سابلیمیشن

کاشی های 10 در 10 مختص چاپ سابلیمیشن در پکیج های 9 عددی با کتینگ داخلی اما فوق العاده عالی محصول دیگر ارائه شده توسط چهاپه مختص چاپ تزیینی یا سابلمیشن. امکان فروش تک و تعداد میسر است.

کاشی 10 در 10 خام سابلیمیشن


کاشی 20 در 20 سابلیمیشن

کاشی های 20 در 20 ویژه چاپ سابلیمیشن در پکیج های دو عددی مختص چاپ تابلو کاشی های پازلی به روش سابلیمیشن یا تابلوهای تکی قاب دار با کتینگ داخلی اما با کیفیت عالی و امکان چاپ لب به لب.

کاشی 20 در 20 خام سابلیمیشن


کاشی 20 در 30 سابلیمیشن

کاشی مختص چاپ سابلیمیشن در اندازه های 20 در 30 سانتیمتر با امکان چاپ لب به لب با کتینگ داخلی و کیفیت چاپ عالی محصول دیگر ارائه شده توسط چهاپه با امکان عرضه بصورت تک و تعداد.

کاشی 20 در 30 خام سابلیمیشن


فروش جوهر سابلیمیشن inktek

جوهرهای سابلیمیشن کره ای با برند اینکتک در ست های 6 عددی و 100 میلی لیتری که چاپ با استفاده از این جوهر ها فوق العاده طبیعی و براق خواهد شد. همچنین از ویژگی این نوع جوهر عدم ته نشین شدن آن در مخزن پرینتر شما می باشد و هرگز هد پرینتر شما را خراب نخواهد کرد.جوهر های اینکتک از جمله جوهرهای مرغوبی هستند که به بدن انسان آسیب نمی رسانند و کاملا سازگار با محیط زیست هستند البته در زمان نوشتن این متن بدلیل نوسانات ارزی فوق العاده گران قیمت شده اند و ما این مارک محصول را از لیست محصولات ارائه شده خود حذف کرده ایم.

فروش جوهر سابلیمیشن اینکتک


فروش جوهر سابلیمیشن wox

جوهر سابلیمیشن برند وکس در ست های 6 عددی و 100 میلی لیتری که کیفیت چاپ با استفاده از این جوهر کاملا در حد جوهرهای اینکتک می باشد اما با قیمت فوق العاده بصرفه تر عرضه می شود.جوهرهای وکس از جوهرهای مرغوب موجود در بازار هستند که هرگز به هد پرینتر شما آسیب نمی رسانند و هرگز در مخزن پرینتر شما ته نشین نمی شوند.از دلایل پر فروش بودن جوهر وکس جدا از کیفیت قیمت بصرفه آن نیز می باشد.همچنین در نظر داشته باشید جوهر نقش چندانی در کیفیت طرح شما ندارد و مهمترین واسط در افزایش کیفیت طرح چاپ شده فقط و فقط استفاده از کاغذ مرغوب با ترنسفر رنگ بالا می باشد.همچنین در حال حاضر بدلیل نوسانات ارزی قیمت جوهر وکس تقریبا نجومی شده است و در نزدیک به قیمت جوهر اینکتک می باشد.

فروش جوهر سابلیمیشن وکس


فروش انواع قاب موبایل هارد و ژله ای

فروش انواع قاب موبایل و کاور موبایل درجه یک َA+ در مدل های قاب هارد,قاب ژله ای و قاب های کیف دار در بیش از 220 مدل متنوع موبایل در سفارشات تک به قیمت عرف بازار و در سفارشات تیراژ بسته به تعداد به قیمت های فوق العاده استثنایی عرضه می شود. چاپ طرح دلخواه رو قاب موبایل تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه کاملا براق و درخشنده می شود. این محصول در سفارشات تک به قیمت عرف بازار و سفارشات حداقل 50 عدد به بالا با قیمت های فوق العاده استثنایی عرضه می شود. ارسال این محصول در تهران از طریق پیک و شهرستان از طریق باربری,اتوبوس رانی و تیپاکس میسر است.برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول در سفارشات تک و تیراژ می توانید به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

فروش قاب موبایل خام سابلیمیشن
چسب نسوز و حرارتی سابلیمیشن

چسب نسوز یا چسب حرارتی مختص چاپ سابلیمیشن از جمله مواد لازم و کاربردی مختص چاپ است که در سایزهای نیم سانتی و یک سانتی در رنگ های طلایی عرضه می شود.تجربه نشان داده است که چسب نسوط طلایی مرغوب تر از مدل های دیگر این محصول هستند و چسبندگی بالاتری نسبت به مدل های مشابه دیگر دارند.بسته به نیاز خود می توانسد چسب نسوز در سایز بندی نیم و یک سانتی سفارش دهید. چسب نسوز و حرارتی 500 یاردی طلایی با کیفیت فوق العاده چسبندگی و استحکام در مقابل حرارت پرس های حرارتی از جمله چسب های حرارتی مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن است که بدلیل قیمت بصرفه , متراژ بالا و چسبندگی فوق العاده از جمله پرطرفدارترین محصولات سابلیمیشن می باشد.

چسب نسوز چسب حرارتی سابلیمیشن


ساعت اداری خام مخصوص چاپ

ارائه محصول جدید و پرفروش و کاملا کاربردی چهاپه, ساعت های خام اداری و دیواری در رنگ های مشکی,آبی تیره و سفید در سایز چاپ 26 سانتیمتر.ساعت های تهیه شده با قیمت های فوق العاده عرضه شده و با متور های معمولی و یا بسته به نیاز شما با متور های آرام گرد و بدون صدا عرضه می شوند.

ساعت اداری خام


پازل 120 تکه چینی

پازل یک رو گلاسه مقوایی معروف به پازل های 120 تکه چینی از جمله محصولات چاپی دیگر مختص چاپ سابلیمیشن است.سایز این نمونه پازل 20 در 30 سانتیمتر است و در صورتی که از کاغذ سابلیمیشن با ترنسفر رنگ بالا استفاده کنید,طرح دلخواه شما با کیفیت فوق العاده ای بر روی این پازل خواهد نشست.اگرچه این پازل ها کادر دار نیستند ولی با این حال بر قسمت پشت سطح چاپ شونده یک لایه مقوای ذخیم و حمایت کننده وجود دارد که مانع از جدا شدن تکه های پازل از یکدیگر می شود.این پازل های تولید کشور چین هستند و لایه کتینگ قرار گرفته بر روی آنها فوق العاده ظریف و با کیفیت تر از محصولات داخلی هستند.

شال خام سابلیمیشن


شال خام سابلیمیشن

شال سفید ساده مختص چاپ یا شال سابلیمیشن دیگر محصول چاپی مورد توجه مشتریان شما خواهد بود بطوری که استفاده از این محصول برای رعایت پوشش و حجاب اسلامی امری طبیعی است, مطعنا محصولی پر فروش خواهد بود. از ویژگی این شال ها نداشتن زدگی و همچنین ضخامت مطلوب مانع دیده شدن موها می شود.همچنین بدلیل الیاف ترکیب پلی استر و پنبه چاپ بر روی این نمونه شال فوق العاده پر رنگ خواهد شد و چاپ پذیری بالایی دارد.

پازل 120 تکه چینی


کاغذ مختص چاپ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن مهمترین واسطه برای شما در افزایش کیفیت محصولات چاپی خواهد بود, بطوری که حتی به جرات می توان گفت مهمترین عامل در چاپ پر رنگ و با کیفیت فقط و فقط کاغذ مورد استفاده شما می باشد. کاغذ های موجود در بازار در برند ها,مارک ها,بسته بندی ها و کیفیت های متنوع عرضه و فروخته می شوند.منظور از کیفیت از نظر ما میزان ترنسفر و شفافیت رنگ چاپ است که هر کاغذ می تواند ایجاد کند.کاغذ های ارائه شده توسط ما , بسته به تجربه ما در امر چاپ تهیه و برای فروش به سفارش دهندگان عرضه شده اند بطوری که برای هر سطحی یک مدل کاغذ ارائه و پیشنهاد می شود.کاغذ های سابلیمیشن تهیه شده در سایز بندی a4 و a3 و در دو مدل کره ای و معمولی عرضه می شوند.برای دریافت پیشنهاد استفاده از کدام نوع کاغذ حتما قبل از خرید از همکاران ما اطلاعات کامل را کسب کنید تا در هنگام پروسه چاپ به مشکل برخورد نکنید.

 • کاغذ A4 مختص چاپ روی قاب موبایل
 • کاغذ A4 مختص چاپ روی لیوان و سرامیک
 • کاغذ A4 مختص چاپ روی سطوح پارچه ای
 • کاغذ A3 مختص چاپ روی سطوح پارچه ای
 • کاغذ A4 لیبل درجه یک
 • کاغذ A3 لیبل درجه یک
 • ساتن چسب دار مختص تیشرت پنبه ای
فروش تیشرت خام سابلیمیشن

تیشرت در مدل های متنوع دومین محصول پر فروش در خدمات چاپ به روش سابلیمیشن بعد از لیوان می باشد.تیشرت های اسپان یا پنبه پلی استر تهیه شده توسط چهاپه از 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه تشکیل شده اند لذا کاملا مختص چاپ به روش سابلیمیشن می باشند و طرح دلخواه چاپ شده بر روی آن به هیچ عنوان پاک یا کم رنگ نمی شود. از ویژگی های تیشرت های تهیه شده توسط چهاپه دوخت فوق العاده بی نظیر و دقیق این تیشرت ها است, همچنین یقه های نواری جایگرین یقه های کشباف قدیمی شده اند لذا به هیچ عنوان موجب حساسیت پوست در قسمت یقه نمی شوند.به جرات می توان گفت تیشرت های سفید اسپان تهیه شده توسط ما عالیترین تیشرت موجود در بازار است بطوری که الیاف پارچه های این تیشرت ها پس از چندین سال بررسی و تست انواع نخ بصورت کاملا اختصاصی بافته و تهیه شده اند و همزمان که توسط ما در قسمت خدمات چاپ مورد استفاده قرار می گیرند به مشتریان ما نیز در بخش محصولات خام عرضه می شوند.

از ویژگی دیگر تیشرت های اسپان تهیه شده توسط چهاپه دارا بودن پارچه با بافت کاملا مسطح و بدون زدگی می توان اشاره کرد , همچنین این تیشرت ها به هنگام قرار گرفته در حرارت ایجاد شده توسط پرس بوی نامطبوع پلاستیک سوخته از خود ایجاد نکرده , لذا این اطمینان خاطر را داشته باشید که بهترین نوع تیشرت را از ما خریداری خواهید کرد.

نوع دیگر تیشرت , تیشرت های ملانژ در مدل یقه هفت و یقه گرد مردانه می باشند که دقیقا همین ویژگی ها را دارا می باشند.تیشرت های پنبه ای در رنگ مشکی و زرد رنگ از انواع تیشرت مختص چاپ سابلیمیشن با استفاده از لیبل های حرارتی می باشند که این نوع تیشرت ها از پارچه های 100 درصد پنبه ای با بافت تراکم بالا تولید و دوخته می شوند.

 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 1
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 2
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 3
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 4
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 5
 • تیشرت سفید اسپان بچگانه سایز 6
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز small
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز medium
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز large
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز xLarge
 • تیشرت سفید اسپان بزرگال سایز 2xLarge
 • -----------------------
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز small
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز medium
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز large
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز medium
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز large
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز xLarge
 • تیشرت ملانژ یقه هفت سایز 2xLarge
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز small
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز medium
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز large
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت مشکی یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت زرد یقه گرد سایز xLarge
 • تیشرت زرد یقه گرد سایز 2xLarge
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز medium
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز large
 • تیشرت سفید اسپان زنانه سایز xLarge
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز medium
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز large
 • تاپ سفید اسپان زنانه سایز xLarge
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز medium
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز large
 • تاپ طوسی ملانژ زنانه سایز xLarge
تیشرت خام سابلیمیشن

فروش دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه های چاپ بر روی سطوح گوناگون به روش سابلیمیشن در برند ها , مدل های متنوع و با کارایی گوناگون عرضه و ارائه می شوند لذا گروه چاپ چهاپه نیز در بخش فروش دستگاه های چاپ سابلیمیشن, ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش فعالیت نموده و اقدام به فروش انواع دستگاه های چاپ سابلیمیشن غیر صنعتی در ابعاد کوچک کرده است.از پر فروش ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن, دستگاه های شش کاره یا هشت کاره , دستگاه های پرس تخت مخصوص سطوح صاف, دستگاه های تک کاره چاپ لیوان و دستگاه های چاپ سه بعدی می باشند که توسط چهاپه نیز ارائه می شود.

دستگاه های ارائه شده همگی بهمراه با یک سال خدمات پس از فروش و با آموزش حضوری و کاملا رایگان چاپ بر روی انواع سطوح ارائه خواهند شد.همچنین پس از ارائه دستگاه همکاران ما در چهاپه همواره در خصوص سوالات و اشکالات شما پشتیبان شما خواهند بود. گروه چاپ چهاپه بعنوان یکی از ارائه کنندگان مواد اولیه و دستگاه های چاپ سابلیمیشن همواره در کنار شما خواهد بود.دستگاه های چاپ سابلیمیشن ارائه شده توسط چهاپه عبارتند از :

همچنین در صورت خرید پرینتر های مخصوص چاپ سابلیمیشن که به قیمت روز ارائه می شوند نحوه نصب , راه اندازی , هواگیری ,ریست کارتریج و مشکلات چاپ نیز آموزش داده خواهد شد.

دستگاه چند کاره سابلیمیشن
فروش دستگاه شش کاره سابلیمیشن
خرید دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن
پرس تخت سابلیمیشن
فروش دستگاه پرس تخت سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان تکی سابلیمیشن
دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن 5 تایی
فروش دستگاه لیوان زن 5 تایی سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن
فروش دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان تکی سابلیمیشن

10 مدل قاب موبایل سفید و مات 3D

قاب موبایل خام سابلیمیشن 3D

IPHONE 5

IPHONE 6

+IPHONE 6

IPHONE 7

+IPHONE 7

SAMSUNG S8

SAMSUNG S7 EDGE

SAMSUNG S7

SAMSUNG S6

SAMSUNG NOTE5

بیش از 220 مدل قاب موبایل هارد , ژله ای و کیف دار 2D

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SAMSUNG

S2

S3

S3 Mini

S4

S4 Mini

S5

S6

S6 EDGE

S6 EDGE +

S7

S7 EDG

S*

S8+

A3

A3 2016

A3 2017

A5

A5 2016

A5 2017

A7

A7 2016

A7 2017

A8

J2 PRIME

J3

J3 2016

J3 2017

J5

J5 2016

J5 2017

J5 prime

J7

J7 2016

J7 2017

J7 PRIME

NOTE 2

NOTE 3

NOTE 3 NEO

NOTE 4

NOTE 5

NOTE 8

NOTE EDGE

GRAND

GRAND 2

GRAND PRIME

CORE

CORE PRIME

WIN

ACE

ACE 2

ACE 3

ALPHA

MEGA 5.8

MEGA 6.3

E7

E5

GALAXY A9

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های IPHONE

IPHONE 4

IPHONE 4S

IPHONE 5

IPHONE 5s

IPHONE 5C

IPHONE 6

+IPHONE 6

IPHONE 6S

+IPHONE 6S

IPHONE 7

+IPHONE 7

IPHONE 6 WT

IPHONE 6S WT

IPHONE 7 WT

IPHONE S7 WT

IPHONE S8 WT

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HUAWEI

P6

P7

P8

P8 LITE

P9

+P9

P9 LITE

P10

HONOR 4A/Y6

HONOR 5A/Y6

HONOR 3C

+HONOR 6

HONOR 7

HONOR 8

MATE 8

MATE 9

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های SONY

Z

Z2

Z3

Z4

Z5

T2

T3

C3

E4

M2

M5

Z1 MINI

Z3 MINI

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های HTC

M8

826

820

626

816

ONE 3

ONE X

ONE ME

M9

M9 +

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های LG

G2

G3

G4

G4 STYLUS

G5

G6

K 10

V 20

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های ASUS

ZENFONE SLFI

ZENFONE 5

ZENFONE 6

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های LENOVO

S 850

Z 10

Q 10

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های NEXUS

NEXUS 4

NEXUS 6

قاب موبایل خام سابلیمیشن مدل های NOKIA

XL


انواع مواد خام دیگر

انواع لیوان

لیوان قاشق دار
لیوان جادویی
لیوان دسته رنگی
لیوان سفید 11OZعالی
فنجان و نعلبکی
فنجان سفید 6OZ

انواع تیشرت سفید آستین کوتاه آسپان

تیشرت سفید اسپان XL
تیشرت سفید اسپان L
تیشرت سفید اسپان M
تیشرت سفید اسپان S
تیشرت سفید اسپان XXXL
تیشرت سفید اسپان XXL

انواع تیشرت سفید آستین بلند آسپان

تیشرت سفید اسپان XL
تیشرت سفید اسپان L
تیشرت سفید اسپان M
تیشرت سفید اسپان S
تیشرت سفید اسپان XXXL

10800 تومان

تیشرت سفید اسپان XXL

انواع تیشرت ملانژ آستین کوتاه

تیشرت ملانژ XL
تیشرت ملانژ L
تیشرت ملانژ M
تیشرت ملانژ S
تیشرت ملانژ XXXL
تیشرت ملانژ XXL

انواع تیشرت ملانژ آستین بلند

تیشرت ملانژ XL
تیشرت ملانژ L
تیشرت ملانژ M
تیشرت ملانژ S
تیشرت ملانژ XXXL
تیشرت ملانژ XXL

انواع تیشرت 100% پنبه آستین کوتاه

تیشرت 100% پنبه XL
تیشرت 100% پنبه L
تیشرت 100% پنبه M
تیشرت 100% پنبه S
تیشرت 100% پنبه XXXL
تیشرت 100% پنبه XXL

انواع سویشرت ملانژ کلاه دار داخل کرکی

سویشرت ملانژ XL
سویشرت ملانژ L
سویشرت ملانژ M
سویشرت ملانژ S
سویشرت ملانژ XXXL
سویشرت ملانژ XXL

انواع سویشرت ملانژ بدون کلاه داخل کرکی

سویشرت ملانژ XL
سویشرت ملانژ L
سویشرت ملانژ M
سویشرت ملانژ S
سویشرت ملانژ XXXL
سویشرت ملانژ XXL

انواع دیگر تیشرت ها

تیشرت پنبه رنگی وسط سفید آستین کوتاه A3
تیشرت پنبه رنگی وسط سفید آستین کوتاه A4
تیشرت ملانژ آستین بلند آستین رنگی
تیشرت اسپان آستین کوتاه آستین رنگی
تیشرت بچگانه

انواع پرچم رومیزی

پرچم ساتن خارجی
پرچم ساتن ایرانی

انواع ساعت اداری

ساعت اداری موتور آرام گرد
ساعت اداری موتور چینی

انواع پازل بازی

پازل 77 تکه چرمی
پازل 77 تکه مگنتی
پازل 40 تکه 1 رو گلاسه
پازل 40 تکه 2 رو گلاسه
پازل 120 تکه چینی
پازل A5
پازل A3

انواع تخته شاسی MDF

تخته شاسی پازل A5
تخته شاسی پازلی A4
تخته شاسی 20X28
تخته شاسی 20X25

انواع شال

شال کج راه رنگی
شال کج راه سفید
شال رنگی ساده
شال سفید ساده

انواع پدموس رایانه

پدموس چینی درجه یک
پدموس چینی عالی

انواع کوسن

کوسن مخمل
کوسن ساتن

انواع جوهر کاغذ و چسب نسوز

کاغذ سابلیمیشن A4
جوهر سابلیمیشن هر عدد
جوهر سابلیمیشن کره ای
جوهر سابلیمیشن چینی
چسب نسوز 500 یاردی
کاغذ تیشرت مشکی
کاغذ سابلیمیشن A3عالی
کاغذ سابلیمیشن A4 عالی

انواع پرس حرارتی و پرینتر

مخزن رنگ
پرینتر
دستگاه پرس حرارتی (6 کاره)
دستگاه پرس حرارتی 40 در 60
دستگاه تک سری لیوان
دستگاه پنج سری لیوان
دستگاه پرس حرارتی (8 کاره)

انواع ملزومات دستگاه ها

کلمپ لیوان
کلمپ فنجان
وکیوم لیوان 3D
قالب قاب موبایل 3D
مخزن رنگ
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین,شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد