کوسن خام سابلیمیشن برای چاپ

کوسن یا بالشتک های سابلیمیشن در اندازه های متنوع از جنس ساتن , مخمل از جمله محصولات خام آماده مختص چاپ هستند. اندازه کوسن های ارائه شده در بازار در سایز های 30 در 30 , 35 در 35 و 40 در 40 می باشد البته بسته به سفارش امکان دوخت در اندازه مورد نیاز سفارش دهنده نیز ممکن است. کوسن های مخمل چاپی یا کوسن های مخمل کوبیده از جمله این محصولات پر فروش می باشند که چاپ بر روی آنها فوق العاده زیبا می شود. البته بدلیل آماده بودن و دوخته شده بودن این کوسن ها بهتر است از هر طرف آن بفاصله 1 سانتیمتر چاپ نشود , به این علت که بخش دوخته شده بدلیل سطح برجسته موجب ایجاد فاصله کاغذ چاپ از روی سطح پارچه شده و چاپ طرح دلخواه شما , کم رنگ تر یا غیر یکدست تری از بقیه بخش های کوسن می شود لذا پیشنهاد می شود که چاپ بیشتر وسط کوسن انجام شود تا تمام سطح آن.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

ای نماد
logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. علامت تجاری,نماد و برند مجموعه چهاپه نیز در سال 1397 ثبت شد, که نشان از سرمایه گذاری بلند مدت در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه می باشد.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد