پرچم رومیزی خام برای چاپ

پرچم های رومیزی از جمله محصولات خام مختص چاپ سابلیمیشن می باشند که چاپ بر روی آنها فوق العاده براق و زیبا می شود. پرچم های رومیزی بیشتر از جنس ساتن مرغوب براق ایرانی یا ساتن مات خارجی می باشند که در اندازه های 20 در 30 سانتیمتر بصورت آماده دوخته می شوند و تمام سطح سفید کوسن قابل چاپ به روش سابلیمیشن است البته باید در نظر داشته باشید که بدلیل آماده بودن و از قبل دوخته شده بودن این پرچم ها بهتر است فقط وسط پرچم چاپ شود و نه تمام سطح پرچم , لذا بخش لبه های پرچم بدلیل برجسته تر بودن از دیگر قسمت های پرچم , مانع از تماس کامل کاغذ چاپ با سطح پرچم می شود و موجب چاپ غیر یکدست بر روی لبه ها می شود. همچنین پرچم های ارائه شده توسط چهاپه با ریشه های تک و دوبل به رنگ سفید , سبز , قرمز , نارنجی , آبی و مشکی تولید و دوخته شده اند.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

ای نماد
logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. علامت تجاری,نماد و برند مجموعه چهاپه نیز در سال 1397 ثبت شد, که نشان از سرمایه گذاری بلند مدت در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه می باشد.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد