لیوان خام سابلیمیشن

لیوان های خام سابلیمیشن یا لیوان های مخصوص چاپ حرارتی در انواع متنوعی در بازار چاپ موجود هستند.بطور کلی لیوان های مخصوص چاپ سابلیمیشن همگی در کشور چین ساخته شده و واردات کشور چین هستند.این لیوان ها برای اینکه قابلیت چاپ به روش تصعیدی را دارا شوند, در کارخانه سازنده با مواد مخصوص شیمیایی به نام کتینگ پوشیده می شوند.لیوان های تولید شده با درجه بندی های مختلفی از نظر کیفیت بسته بندی می شوند.لیوان های نوع A از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و دارای استحکام بالایی هستند , بعنوان مثال لیوان های درجه A سفید رنگ از جنس سرامیک مرغوب از پرسلن بالایی برخوردار بوده .ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که لیوان های عرضه شده توسط چهاپه از کیفیت A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق و درخشنده خواهد شد.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz از پرفروش ترین و معروف ترین انواع لیوان در چاپ محسوب می شود, این لیوان های جنس سرامیک مرغوب ساخته شده و بدنه آنها کاملا قابل چاپ به روش تصعیدی می باشد.فاصله 1.5 نیم سانتیمتر در هر دو طرف لیوان تا دسته لیوان قابل چاپ نمی باشد.لیوان های تهیه شده توسط چهاپه از درجه A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق می شوند.این لیوان ها در کارتن های 36 عددی عرضه می شوند. در صورتی که شما در شهرستان سکونت دارید , امکان ارسال این محصول از طریق باربری و اتوبوس رانی امکان پذیر است.

لیوان سفید خام سابلیمیشن

مینی ماگ خام سابلیمیشن 6Oz

مینی ماگ های خام سابلیمیشن 6Oz از جدید ترین انواع لیوان می باشند که در چند سال اخیر وارد بازار چاپ حرارتی شده اند, این لیوان از جنس سرامیک مرغوب ساخته شده و بدنه آنها کاملا قابل چاپ به روش تصعیدی می باشد. لیوان های تهیه شده توسط چهاپه از درجه A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق می شوند.این لیوان ها در کارتن های 48 عددی عرضه می شوند. در صورتی که شما در شهرستان سکونت دارید , امکان ارسال این محصول از طریق باربری و اتوبوس رانی امکان پذیر است.

مینی ماگ سفید خام سابلیمیشن

مینی ماگ رنگی خام سابلیمیشن 6Oz

مینی ماگ های داخل رنگی خام سابلیمیشن 6Oz از جدید ترین انواع لیوان می باشند که در چند سال اخیر وارد بازار چاپ حرارتی شده اند, این لیوان از جنس سرامیک مرغوب ساخته شده و بدنه آنها کاملا قابل چاپ به روش تصعیدی می باشد. لیوان های تهیه شده توسط چهاپه از درجه A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق می شوند.این لیوان ها در کارتن های 48 عددی عرضه می شوند. در صورتی که شما در شهرستان سکونت دارید , امکان ارسال این محصول از طریق باربری و اتوبوس رانی امکان پذیر است.

مینی ماگ رنگی خام سابلیمیشن

لیوان حرارتی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان حرارتی مات سابلیمیشن یا لیوان جادویی خام سابلیمیشن نیز از جمله لیوان های پرفروش مخصوص چاپ بیشتر در مواقع جشن ها و اعیاد خاص جهت سرگرمی و متعجب کرد نزدیکان با خاصیت حرارتی این لیوان می باشد.لیوان های جادویی با بدنه سرامیکی و پوشیده شده از مواد شیمیایی حساس به تغییر دما ساخته شده اند.زمانی که لیوان در حالت سرد قرار دارد, بدنه آن کاملا به رنگ مشکی است و هیچ تصویر چاپ شده ای مشخص نیست, زمانی که آب داغ یا چای داغ داخل لیوان ریخته شود آرام آرام رنگ بدنه آن به سفید تغییر کرده و طرح چاپ شده مشخص می شود و دوباره زمانی که بدنه لیوان سرد می شود, رنگ لیوان به حالت اول و مشکی باز می گردد.لیوان های جادویی در پک های 36 عددی عرضه می شوند.همچنین لیوان های جادویی دارای بدنه مات (نه بدنه براق) از پرفروش ترین انواع لیوان حرارتی محسوب می شوند که در زمان سرد بودن بر روی بدنه لیوان اصلا هیچ طرح چاپ شده ای مشخص نیست.ما به شما این اطمینان را می دهیم لیوان های جادویی ارائه شده توسط چهاپه لیوان های جادویی مات درجه یک هستند.

لیوان حرارتی خام سابلیمیشن

لیوان حرارتی داخل رنگی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان داخل رنگی حرارتی مات یا براق سابلیمیشن یا لیوان داخل رنگی جادویی خام سابلیمیشن نیز از جمله لیوان های پرفروش مخصوص چاپ بیشتر در مواقع جشن ها و اعیاد خاص جهت سرگرمی و متعجب کرد نزدیکان با خاصیت حرارتی این لیوان می باشد.این لیوان ها دقیقا لیوان های معمولی حرارتی هستند که فقط و فقط داخل آنها رنگی است که این رنگی بودن زیبایی این لیوان ها رو دو چندان کرده است . لیوان های جادویی با بدنه سرامیکی و پوشیده شده از مواد شیمیایی حساس به تغییر دما ساخته شده اند.زمانی که لیوان در حالت سرد قرار دارد, بدنه آن کاملا به رنگ مشکی است و هیچ تصویر چاپ شده ای مشخص نیست, زمانی که آب داغ یا چای داغ داخل لیوان ریخته شود آرام آرام رنگ بدنه آن به سفید تغییر کرده و طرح چاپ شده مشخص می شود و دوباره زمانی که بدنه لیوان سرد می شود, رنگ لیوان به حالت اول و مشکی باز می گردد.لیوان های جادویی در پک های 36 عددی عرضه می شوند.همچنین لیوان های جادویی دارای بدنه مات (نه بدنه براق) از پرفروش ترین انواع لیوان حرارتی محسوب می شوند که در زمان سرد بودن بر روی بدنه لیوان اصلا هیچ طرح چاپ شده ای مشخص نیست.ما به شما این اطمینان را می دهیم لیوان های جادویی ارائه شده توسط چهاپه لیوان های جادویی مات درجه یک هستند.

لیوان حرارتی داخل رنگی خام سابلیمیشن

لیوان رنگی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان های دسته و داخل رنگی سابلیمیشن 11Oz نیز از پرطرفدار ترین انواع لیوان های مخصوص چاپ بشمار می آیند به این دلیل که دسته و داخل این لیوان ها در رنگ های متنوعی در کارخانه تولید لیوان, رنگ آمیزی شده است.لیوان های رنگی خام سابلیمیشن بیشتر توسط شرکت ها و سازمان ها برای هماهنگ کردن رنگ لوگو سازمانی خود با بدنه این لیوان های رنگی و با چاپ لوگو اختصاصی خود , سفارش داده می شوند.این لیوان های در بسته بندی های 36 عدد عرضه می شوند.همچنین لیوان های رنگی در رنگ های متنوع سبز,قرمز,آبی و رنگ های دیگر عرضه می شوند.

لیوان رنگی خام سابلیمیشن

لیوان دسته قلبی 11Oz

لیوان های دسته قلبی و داخل رنگی یا " لیوان های عشق "سابلیمیشن 11Oz نیز از پرطرفدار ترین انواع لیوان های مخصوص چاپ در اعیاد و مراسم های خاص بشمار می آیند به این دلیل که دسته و داخل این لیوان ها در رنگ های متنوعی در کارخانه تولید لیوان, رنگ آمیزی شده است و دسته این لیوان ها بصورت قلب طراحی شده است.لیوان های دسته قلبی خام سابلیمیشن بیشتر توسط اشخاص برای هدیه دادن به عزیزان , سفارش داده می شوند.این لیوان های در بسته بندی های 36 عدد عرضه می شوند.همچنین لیوان های دسته قلبی در رنگ های متنوع سبز,قرمز,آبی,صورتی,نارنجی,زرد,مشکی و قهوه عرضه می شوند.

لیوان دسته قلبی خام سابلیمیشن

لیوان قاشق دار خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان های قاشق دار و دسته و داخل رنگی از انواع دیگر لیوان های مختص چاپ سابلیمیشن می باشند که چاپ بر روی آنها زیبا می شود.این لیوان بدلیل مخروطی بودن قسمت پایینی , بیشتر مناسب برای چاپ لوگو می باشند و امکان چاپ تمام لیوان وجود ندارد.البته با وجود قاشق دار بودن و همچنین داشتن دسته و داخل رنگی لیوان های زیبایی به نظر می آیند.

لیوان قاشق دار خام سابلیمیشن

فنجان و نعلبکی جعبه دار

فنجان و نعلبکی های جعبه دار مخصوص چاپ حرارتی نمونه ای دیگر از محصولات چاپی ارائه شده توسط گروه چاپ چهاپه که در جعبه های 36 عددی بسته بندی شده اما بصورت تکه یعنی یک عدد فنجان و نعلبکی در یک جعبه مخصوص به سفارش دهندگان ارائه می شود. برای استفاده از این فنجان های وارداتی و کتینگ شده درجه عالی شما می توانید این محصول را بصورت چاپ شده و در ست های 6 عددی به مشتریان خود پیشنهاد دهید.چاپ بر روی این فنجان ها فوق العاده براق و شفاف می شود و البته امکان چاپ بر روی نعلبکی ممکن نیست.این محصول با قیمت فوق العاده به شما ارائه خواهد شد.

فنجان و نعلبکی سابلیمیشن

لیوان لاکچری طلایی و نقره ای

لیوان های لاکچری نقره ای و طلایی خام سابلیمیشن در سایز 11Oz از جدیدترین لیوان های مختص چاپ هستند.این لیوان های با ظاهر خاص خود زیبایی فوق العاده ای دارند و بهتر است فقط برای چاپ لوگو استفاده شوند.این لیوان های گزینه ای مناسب بعنوان یک هدیه خاص می باشند.

لیوان لاکچری طلایی و نقره ای سابلیمیشن
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد