چاپ پرچم رومیزی و پرچم تشریفات

امروزه پرچم ها در انواع مختلف چه از حیص اندازه چه از حیص بافت و جنس پارچه تولید و دوخته می شوند و یکی از پرطرفدارترین خدمات تخصصی گروه چاپ چهاپه, چاپ نماد های تبلیغاتی شرکت ها , سازمان ها و موسسات بر روی پرچم های رومیزی و پرچم های تشریفات می باشد. بسته به نوع استفاده می توان به پرچم رومیزی اشاره کرد که پرچم های رومیزی یکی از نماد های مهم سازمانی به شمار می آیند و از موارد بسیار مهم در زیبایی دکوراسیون ادارات و سازمان‌ها می باشند و بصورت تعداد سفارش داده می شوند همچنین به پرچم های تشریفات نیز می توان اشاره کرد که بیشتر در مراکز و سازمان ها و شرکت های معتبر به نشانه و نماد اعتبار و اقتدار آن مرکز مورد استفاده قرار می گیرند.

خدمات چاپ پرچم توسط ما به این دلیل مورد توجه سفارش دهندگان می باشد که کیفیت چاپ ارائه شده توسط ما بر روی پرچم های رومیزی و پرچم های تشریفات فوق العاده عالی می باشد همچنین در تولید و دوخت پرچم های رومیزی و تشریفات اختصاصی توسط ما از بهترین نوع پارچه ساتن خارجی اعلاء استفاده شده است.همچنین این پرچم ها بصورت پارچه دوبل تولید و دوخته می شوند به این صورت که یک طرف پرچم از یک لایه پارچه متشکل و طرف دیگر از یک لایه مجزا تشکیل شده است. همچنین ریشه های مورد استفاده در تمامی پرچم ها هم بصورت ریشه تک و هم بصورت ریشه دوبل یا ریشه پر امکان اجرا دارد و در حال حاضر برای کاهش هزینه تولید هم از پرچم های ریشه تک می توان استفاده کرد و هم از از پرچم های ریشه دوبل .

شما در صورت تمایل می توانید تنها با ارسال طرح یا لوگوی خود و انتخاب نوع پرچم بسته به نیاز و مورد استفاده , بصورت کاملا اختصاصی چه به صورت سفارش تک چه به صورت سفارش تیراژ پرچمی با طرح خود در کمترین زمان ممکن داشته باشید. همچنین در صورت تمایل برای سهولت در خرید امکان چاپ پرچم های ارزان قیمت نیز میسر شده است. در ادامه انواع پرچم و خصوصیات آن به اختصار توضیح داده می شود.

چرا پرچم را از چهاپه باید تهیه کرد؟

تفاوت ما در دوخت پرچم های تشریفات و پرچم های رومیزی ساتن خارجی اعلاء می باشد که همگی از پارچه های دوبل دوخته شده "دو لایه پارچه مجزا" و چاپ طرح مورد نظر بر هر تکه پارچه پشت و رو در دو مرحله جداگانه صورت می گیرد. همچنین ریشه های دوخته شده هم بصورت ریشه تک برای کاهش هزینه و هم بصورت ریشه دوبل برای زیبایی بیشتر دوخته شده و در حال حاضر در 12 رنگ متفاوت موجود است.در ابتدا با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال طرح مورد نظر بر هر تکه پارچه های پرچم چاپ شده و بعد از این مرحله تکه های پارچه به هم دوخته شده و نهایتا ریشه های مورد نظر بصورت تک یا بصورت دوبل به دور پارچه های پرچم با ظرافت خاص دوخته می شود اندازه پرچم ها 90*150 سانتیمتر می باشد و با میله پایه مرغوب پنجه شیری یا خورشیدی و یا پایه های ممتاز ارائه می شود.

چاپ پرچم رومیزی
چاپ روی پرچم رومیزی
چاپ لوگو روی پرچم رومیزی
چاپ آرم روی پرچم رومیزی
چاپ طرح روی پرچم رومیزی
چاپ لوگو روی پرچم رومیزی

پرچم ارزان قیمت

در صورت تمایل امکان چاپ پرچم های رومیزی و پرچم های تشریفات ارزان قیمت نیز میسر شده است.

انواع پرچم رومیزی با چاپ

چاپ پرچم رومیزی پشت زمینه سفید معمولی

پرچم رومیزی با چاپ معمولی به پرچم هایی گفته می شود که پشت زمینه طرح یا لوگو داده شده کاملا بدون رنگ و سفید هستند و پشت زمینه طرح بعد از چاپ به رنگ زمینه پرچم خواهد بود. بطور کلی تمام پرچم ها رومیزی می توانند سمبل های نمادین در شرکت ها ,سازمان ها یا موسسات باشند که با قرار دادن آن بر روی میز کار مدیریت و میز کار کارکنان اعتبار و جلب اعتماد هرچه بیشتر را به آن شرکت یا سازمان هدیه می کنند. شرکت های معتبر و سازمان ها با داشتن پرچم های مزین شده با لوگو یا شعار تبلیغاتی خود ,آراستگی و نظم هرچه بیشتر را به محیط کار می دهند که این امر موجب جلب اعتماد بیشتر ارباب رجوع می شود. از دیگر موارد استفاده پرچم رومیزی با چاپ اختصاصی آرم و شعار تبلیغاتی به جز استفاده در محیط کار, استفاده از این پرچم ها در محیط نمایشگاه ها و سمینارها بعنوان یک نشان تبلیغاتی را می توان اشاره کرد. پرچم های رومیزی تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه کاملا قابل شستشو بوده و چاپ بر روی دو طرف پرچم صورت می گیرد. این پرچم ها همگی ریشه دار و در رنگ های متنوع و با میله و پایه سنگی و پایه استیل تهیه می شوندو از دو نوع پارچه ساتن ایرانی و ساتن خارجی تهیه شده اند.

چاپ پرچم رومیزی ساتن ایرانی که این پرچم دارای پارچه براق است و طرح چاپ شده بر روی آن قابل قبول می باشد از دیگر خدمات چهاپه بشمار می آید. پارچه های ساتن ایرانی از ارزان ترین نوع پارچه و بصرفه ترین نوع پارچه مخصوص پرچم بشمار می آیند و بیشتر با ریشه های تک و پارچه تک و بصورت آماده و دوخته شده تهیه می شوند, البته این پرچم ها کمتر مورد استقبال سفارش دهندگان قرار می گیرند به این دلیل که در هنگام سوار شدن بر روی میله و پایه, محکم و اتوکشیده نمی ایستند البته به دلیل ارزان قیمت بودن گزینه مناسبی برای سفارش دهندگانی هستند که با صرف هزینه کم می خواهند یک پرچم رومیزی با طرح اختصاصی خود داشته باشند.

چاپ پرچم رومیزی ساتن خارجی که دارای پارچه کاملا مات و اعلاء هست از جمله خدمات چاپی چهاپه می باشد. بدلیل مات بودن پارچه این پرچم , چاپ طرح یا آرم مورد نظر بر روی آن فوق العاده زیبا می شود و بصورت از قبل دوخته شده تهیه می شوند این نوع پرچم های رومیزی هنگام سوار شدن بر میله و پایه سنگی کاملا محکم و اتوکشیده می ایستند.

چاپ پرچم رومیزی ساتن خارجی اعلاءنوع دیگری از پرچم ساتن رومیزی تهیه شده توسط چهاپه است که از جنس پارچه ساتن خارجی فوق العاده اعلاء و مات می باشد که از قبل دوخته نشده است و بصورت اختصاصی فقط برای شما دوخته می شود یعنی دو تکه پارچه " پارچه دوبل است" بصورت مجزا با طرح شما چاپ می شوند و بعدا با ریشه های دوبل به هم دوخته می شوند و در هنگام سوار شدن بر پایه و میله سنگی زیبایی خاصی از خود نشان داده و کاملا محکم و اتوکشیده می ایستند .

 • در دو جنس ساتن ایرانی و ساتن خارجی و بصورت کاملا اختصاصی
 • در دو نوع ساتن ایرانی پارچه تک و ساتن خارجی پارچه دوبل
 • در دو نوع ریشه تک و ریشه دوبل
 • همراه با میله و پایه سنگی یا پایه استیل
 • امکان چاپ دو رو
 • ابعاد چاپ در اندازه لوگو
 • پشت زمینه سفید و به رنگ پرچم
 • ریشه های سفید,زرد,سبز,قرمز,سرمه ای و...
 • سایز پرچم 20X30 سانتیمتر

با میله و پایه سنگی

قیمت رومیزی تک: از 18.500 تا 29.000

چاپ پرچم رومیزی پشت زمینه رنگی تمپلات

پرچم رومیزی با چاپ تمپلات یا چاپ تمام صفحه به پرچمی گفته می شود که پشت زمینه طرح یا لوگو چاپ شده کاملا رنگی هست یعنی نه تنها لوگو چاپ می شود بلکه پشت زمینه طرح یا لوگو مورد نظر نیز کاملا چاپ خواهد شد. بطور کلی تمام پرچم ها رومیزی می توانند سمبل های نمادین در شرکت ها ,سازمان ها یا موسسات باشند که روی میز کار مدیریت و میز کار کارکنان آن شرکت یا سازمان قرار می گیرند.پرچم های رومیزی تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه کاملا قابل شستشو بوده همگی ریشه دار و در رنگ های متنوع و با میله و پایه سنگی و پایه استیل تهیه می شوند و از دو نوع پارچه ساتن ایرانی و ساتن خارجی تهیه شده اند.

چاپ تمپلات پرچم رومیزی ساتن ایرانی یا چاپ تمام صفحه پرچم که دارای پارچه براق می باشد و طرح چاپ شده بر روی این پرچم قابل قبول است این نوع پارچه از ارزان ترین نوع پارچه و بصرفه ترین نوع پارچه مخصوص پرچم بشمار می آید و بدلیل تمپلات بودن در ابتدا پارچه مورد نظر با آرم یا طرح شما چاپ می شود و بعدا بصورت اختصاصی ریشه دوزی می شود و بر میله و پایه سنگی یا استیل سوار می شود.

چاپ تمپلات پرچم رومیزی ساتن خارجی اعلاء با چاپ تمپلات یا چاپ تمام صفحه دارای پارچه کاملا مات می باشد و بدلیل مات بودن پارچه این پرچم, چاپ طرح یا آرم مورد نظر بر روی آن فوق العاده زیبا می شود و بصورت اختصاصی دوخته و ریشه دوزی می شود یعنی اینکه طرح مورد نظر بر روی دو تکه پارچه چاپ می شود و بعدا با ریشه رنگی بصورت ریشه تک یا ریشه دوبل دوخته می شود, این نوع پرچم رومیزی هنگام سوار شدن بر میله و پایه سنگی کاملا محکم و اتوکشیده می ایستد.

 • در دو جنس ساتن ایرانی و ساتن خارجی
 • در دو نوع پارچه تک و پارچه دوبل
 • دارای ریشه تک و ریشه دوبل
 • همراه با میله و پایه سنگی یا پایه استیل
 • امکان چاپ یک رو یا چاپ دو رو
 • ابعاد چاپ بصورت سراسری و تمام صفحه
 • پشت زمینه کاملا رنگی
 • ریشه های سفید,زرد,سبز,قرمز,سرمه ای و...
 • سایز پرچم 20X30 سانتیمتر

با میله و پایه سنگی

قیمت رومیزی تک: از 25.500 تا 34.000

چاپ پرچم رومیزی
چاپ روی پرچم رومیزی
چاپ پرچم رومیزی شرکت ها

انواع پرچم تشریفات با چاپ

چاپ پرچم تشریفات پشت زمینه سفید معمولی

از انواع دیگر پرچم می توان به پرچم های تشریفات اشاره کرد. پرچم تشریفات به پرچمی گفته می شود که دارای ابعاد بزرگی می باشد و بیشتر در سازمان ها و شرکت های بزرگ به نشانه و نماد اقتدار و اعتبار و با درج لوگو یا شعار تبلیغاتی منحصرد بفرد آن مرکز و سازمان بر روی روی میله هایی به ارتفاع 2 متر و سوار بر پایه های چدنی مورد استفاده قرار می گیرد. پایه های مورد استفاده برای این پرچم پایه ای از جنس چدن در مدل های معروف به پایه پنجه شیری و پایه خورشیدی موجود است.چاپ بر روی پرچم تشریفات بصورت مستقیم صورت می گیرد و چاپ طرح اختصاصی کاملا به خورد الیاف پارچه آن می رود. چاپ پرچم تشریفات هم بصورت یک رو چاپ و هم بصورت دو رو چاپ صورت می گیرد. پرچم های تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه همگی از جنس ساتن مرغوب ایرانی و ساتن فوق العاده عالی خارجی می باشند. ریشه های تهیه شده برای این پرچم ها هم بصورت ریشه تک و هم بصورت ریشه دوبل و در رنگ های کاملا متنوع موجود می باشد.چاپ بر روی این پرچم تشریفاتی بصورت اندازه استاندارد و در وسط پارچه پرچم انجام می شود.

چاپ پرچم تشریفات ساتن ایرانی و خارجی پشت زمینه سفید پرچم های تشریفات چه از جنس ساتن ایرانی چه از جنس ساتن خارجی همگی بصورت دیجیتال چاپ می شوند و از قبل آماده نیستند به این صورت که پارچه های پرچم بعد از برش در اندازه استاندارد با طرح و لوگوی اختصاصی شما چاپ می شوند و در مرحله بعد ریشه دوزی می شوند در چاپ پرچم تشریفات پشت زمینه سفید فقط طرح لوگوی شما بدون پشت زمینه چاپ می شود و پشت زمینه طرح نیز به رنگ پارچه پرچم خواهد بود.

 • در دو جنس ساتن ایرانی و ساتن خارجی
 • همراه با میله و پایه چدنی پنجه شیری و خورشیدی
 • امکان چاپ یک رو یا چاپ دو رو
 • استفاده از پارچه تک و پارچه دوبل
 • استفاده از ریشه تک و ریشه دوبل
 • ابعاد چاپ بصورت معمولی و فقط وسط پارچه
 • ریشه های سفید,زرد,سبز,قرمز,سرمه ای و...
 • سایز پرچم 90X150 سانتیمتر

با میله پایه پنجه شیری

قیمت تک: از 139.000 تا 224.000

چاپ پرچم تشریفات تمپلات تمام چاپ

پرچم رومیزی با چاپ تمپلات یا چاپ سراسری از انواع دیگر پرچم تشریفاتی می باشد. تنها فرق پرچم تشریفات چاپ تمپلات با پرچم تشریفات معمولی اندازه چاپ طرح مورد نظر است که در این نوع پرچم تمام سطح پارچه در ابتدا چاپ شده و بعدا ریشه های پرچم توسط خیاط ماهر به دور پارچه پرچم دوخته می شود. بصورت کلی پرچم تشریفات به پرچمی گفته می شود که دارای ابعاد بزرگی باشد و بیشتر در سازمان ها و شرکت های بزرگ به نشانه و نماد اقتدار و اعتبار و با درج لوگو یا شعار تبلیغاتی منحصرد بفرد آن مرکز و سازمان بر روی روی میله هایی به ارتفاع 2 متر و سوار بر پایه های چدنی مورد استفاده قرار می گیرد. پایه های مورد استفاده برای این پرچم پایه هایی از جنس چدن در مدل های معروف به پایه پنجه شیری و پایه خورشیدی موجود می باشد.چاپ بر روی پرچم های تشریفات بصورت مستقیم صورت می گیرد و چاپ طرح اختصاصی کاملا به خورد الیاف پارچه می رود. چاپ پرچم تشریفات هم بصورت یک رو چاپ و هم بصورت دو رو چاپ صورت می گیرد. پرچم های تهیه شده توسط گروه چاپ چهاپه همگی از جنس ساتن مرغوب ایرانی و ساتن فوق العاده عالی خارجی می باشند. ریشه های تهیه شده برای این پرچم ها هم بصورت ریشه تک و هم بصورت ریشه دوبل و در رنگ های کاملا متنوع موجود می باشد.چاپ بر روی این پرچم های تشریفاتی بصورت تمپلات یا تمام صفحه یا سراسری انجام می شود.

 • در دو جنس ساتن ایرانی و ساتن خارجی
 • همراه با میله و پایه چدنی پنجه شیری و خورشیدی
 • امکان چاپ یک رو یا چاپ دو رو
 • استفاده از پارچه تک و پارچه دوبل
 • استفاده از ریشه تک و ریشه دوبل
 • ابعاد چاپ بصورت معمولی و فقط وسط پارچه
 • ریشه های سفید,زرد,سبز,قرمز,سرمه ای و...
 • سایز پرچم 90X150 سانتیمتر

با میله پایه پنجه شیری

قیمت تک: از 184.000 تا 254.000

چاپ پرچم تشریفات
چاپ روی پرچم تشریفات
چاپ پرچم تشریفات شرکت ها

انواع پرچم رومیزی و تشریفات آماده

پرچم آماده کشورها پرچم سازمان ها و پرچم ارگان ها

از انواع دیگر پرچم می توان به پرچم های آماده کشورها و پرچم های آماده سازمان ها و ارگان ها اشاره کرد. پرچم های آماده کشورها و ملل هم بصورت پرچم های رومیزی و هم بصورت پرچم های تشریفات با چاپ سراسری یا چاپ تمپلات آماده می شوند. پرچم رومیزی کشورها با پایه های سنگی یا پایه های استیل تهیه شده و پرچم های تشریفات با پایه های پنجه شیری یا پایه های خورشیدی آماده و تهیه می شوند. بیشتر پرچم های رومیزی و پرچم های تشریفات کشورها توسط سازمان ها و شرکت های معتبر در مراسم یا سمینارها به هنگام حضور مهمانان خارجی مورد استفاده قرا می گیرند. این پرچم های آماده همگی دارای چاپ دو رو بوده و از جنس ساتن درجه یک و فوق العاده تهیه شده اند. از دیگر انواع پرچم را می توان به پرچم های آماده سازمان ها و ادارات اشاره کرد که بیشتر این پرچم ها که رومیزی هستند از جنس ساتن تهیه شده اند و بیشتر پرچم های تشریفات تهیه و دوخته شده از جنس جیر می باشند بخصوص در پرچم های تشریفات ارگان های نظامی که بیشتر از جنس جیر و بصورت دولایه دوخته و آماده شده اند. تنها کافی است نوع پرچم را انتخاب نموده و با همکاران ما در گروه چاپ چهاپه تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن پرچم مورد نظر را دریافت کنید.

پرچم آماده کشورها ارگان ها

قیمت تشریفات تک: از 195.000

قیمت رومیزی تک: از 19.000

پرچم آماده رومیزی و تشریفات ایران

پرچم عزیز کشورمان ایران به رنگ های سبز , سفید و قرمز و هر رنگه نشانه و نمادی از آرمان های ما , رنگ سبز به نشانه آبادانی , رنگ سفید به نشانه صلح و رنگ قرمز به نشانه استقامت و پایداری و کلمه الله به نشانه هویت اسلامی ما ایرانیان است. پرچم ایران بعنوان پر کاربرد ترین نوع پرچم توسط ادارات ,سازمان و شرکت ها در محیط کار و چه در سمینار های و نمایشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. پرچم ایران در مدل پرچم رومیزی از جنس ساتن کاملا مرغوب و با پایه سنگی دارای ریشه هایی به رنگ زرد و بصورت دو طرف چاپ و پرچم تشریفات ایران از جنس ساتن مرغوب و دولایه با میله ای قابل تنظیم تا ارتفاع 2 متر و30 سانت و پایه های چدنی پنجه شیری و خورشیدی تهیه می شود. جنس این پرچم ها کاملا مرغوب بوده و از بهترین انواع ساتن و جیر تهیه شده اند.همچنین از زیباترین پرچم های تشریفات ایران به پرچم های دوخته شده از جیر دولایه می توان اشاره کرد که فوق العاده زیبا هستند.

پرچم آماده ایران

قیمت تشریفات تک: از 94.000

قیمت رومیزی تک: از 18.000

پرچم رومیزی ایران
پرچم تشریفات ایران
فروش پرچم رومیزی ایران
 • انواع پرچم رومیزی بدون میله و پایه
 • پرچم ساتن ایرانی وسط چاپ یک رو
 • پرچم ساتن ایرانی وسط چاپ دو رو
 • پرچم ساتن ایرانی تمپلات دو رو
 • پرچم ساتن خارجی وسط چاپ یک رو
 • پرچم ساتن خارجی وسط چاپ دو رو
 • پرچم ساتن خارجی تمپلات دو رو
 • قیمت
 • 13.500
 • 15.500
 • 20.500
 • 15.000
 • 17.000
 • 22.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • انواع پرچم تشریفات بدون میله و پایه
 • پرچم ساتن ایرانی وسط چاپ یک رو
 • پرچم ساتن ایرانی وسط چاپ دو رو
 • پرچم ساتن ایرانی تمپلات دو رو
 • پرچم ساتن خارجی وسط چاپ یک رو
 • پرچم ساتن خارجی وسط چاپ دو رو
 • پرچم ساتن خارجی تمپلات دو رو
 • قیمت
 • 104.000
 • 119.000
 • 149.000
 • 114.000
 • 129.000
 • 159.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • انواع پرچم آماده با میله و پایه
 • پرچم رومیزی ساتن ایران
 • پرچم رومیزی ساتن ملل
 • پرچم تشریفات جیر ایران
 • پرچم تشریفات ملل
 • قیمت
 • 14.000
 • 19.000
 • 94.000
 • 195.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • انواع میله و پایه پرچم تشریفات
 • پایه پنجه شیری پرچم تشریفات
 • پایه خورشیدی پرچم تشریفات
 • پایه پنجه شیری ممتاز پرچم تشریفات
 • پایه خورشیدی ممتاز پرچم تشریفات
 • قیمت
 • 35.000
 • 40.000
 • 85.000
 • 95.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • تماس با ما
 • انواع میله و پایه پرچم رومیزی
 • پایه سنگی معمولی پرچم رومیزی
 • پایه فلزی استیل پرچم رومیزی
 • قیمت
 • 5.000
 • 12.000
 • قیمت تعداد
 • تماس با ما
 • تماس با ما
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین,شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد