چاپ روی قاب موبایل

اغلب اوقات قاب های موبایل را در پس ویترین موبایل فروشی ها با طرح های تکراری می بینم اینبار می توانید قاب موبایل با طرح اختصاصی و انتخابی خودتان برای استحکام وحتی زیبایی هر چه بیشتر موبایل خود را داشته باشید. قاب های موبایل در دو نوع قاب از نظر جنس که یکی قاب هارد یا قاب سخت آلومینیومی و دیگری قاب ژله ای است, می توان دسته بندی کرد. این نوع قاب ها با داشتن اماکن چاپ هر عکس و تصویری با هر طیف رنگی زیبایی خارق العاده ای به بدنه گوشی موبایل می دهند. این قاب ها برای بیشتر گوشی های موبایل تولید شده در چند سال اخیر و حتی گوشی های موبایل بروز چه از برندهای ساموسونگ تا اپل موجود می باشند.

چرا قاب موبایل را از چهاپه باید تهیه کرد؟

چهاپه یکی از فروشندگان قاب موبایل با کیفیت بصورت خام و بدون چاپ در مدل های قاب ژله ای,قاب سخت و قاب کیف دار به تمام همکاران در سراسر ایران می باشد و در حال حاضر بیشتر مدل های قاب موبایل برای برند های مختلف را موجود دارد. تفاوت ما این است که از بهترین نوع قاب موبایل در بیش از 130 مدل متنوع برای برند های مختلف که خود تهیه کرده استفاده می کنیم که چاپ طرح دلخواه شما بر روی آن کاملا پر رنگ و براق می شود و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب های موبایل ژله ای با بدنه مشکی رنگ که دور تا دور آن پلاستیک نرم وظریف ژله ای شکل کشیده شده یکی از انواع پر فروش گارد های موبایل می باشد که بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 130 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

چاپ روی قاب موبایل ژله ای

چاپ روی قاب موبایل سخت

چاپ روی قاب های موبایل سخت یا هارد با بدنه مشکی رنگ از پلاستیک فشرده و مقاوم نوع دوم از گارد های موبایل می باشد که مانند قاب های ژله ای بسیار مقاوم در برابر ضربه می باشد.به دلیل مشکی بودن بدنه قاب مناسب برای هر رنگ موبایل می باشد و چاپ بر روی آن کاملا براق و شفاف می شود.کافیست عکس یا طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و از میان 130 مدل قاب موبایل تهیه شده توسط ما یکی را انتخاب کنید.

چاپ روی قاب موبایل سخت

چاپ روی قاب موبایل کیف دار

قاب موبایل کیف دار یکی از انواع جدید قاب موبایل می باشد که همراه با کیف تهیه و تولید شده است بطوری که قاب موبایل شما بر روی یک بدنه تمام ژله ای سوار شده و بدنه ژله ای نیز داخل یک کیف قرار گرفته است.طرح مورد نظر شما بر روی بدنه رویی کیف چاپ می باشد.محافظ یا گاردهای موبایل کیف دار فقط برای چند مدل معدود از موبایل های جدید موجود هستند. چاپ بر روی این قاب ها فوق العاده زیبا و شفاف می شود.کافیست طرح ارسالی خود را برای ما ارسال کنید و ما آن را در کمترین زمان ممکن برای شما بر روی قاب کیف دار چاپ کنیم.

چاپ روی قاب موبایل کیف دار

چاپ روی قاب سه بعدی سخت

قاب موبایل سه بعدی یکی از انواع جدید قاب موبایل می باشد که تمام بدنه آن از پلاستیک درجه یک سخت به رنگ سفید ساخته شده است چاپ بر روی این قاب ها با استفاده از دستگاه چاپ سه بعدی حرارتی بصورت تمام صفحه صورت می گیرد که پس از چاپ زیبایی و ظرافتی خاص به این قاب های سفید رنگ می دهد از جمله ویژگی های این نوع قاب ها شفافیت فوق العاده چاپ بر روی آن بدلیل چاپ شدن با استفاده از دستگاه سه بعدی چاپ را می توان اشاره کرد.

چاپ روی قاب موبایل سه بعدی
  • انواع قاب موبایل (با چاپ)
  • قاب موبایل ژله ای
  • قاب موبایل سخت
  • قیمت
  • 35.000
  • 33.000
  • قیمت تعداد
  • تماس با ما
  • تماس با ما
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین,شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.همچنین کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد