سفارشات ثبت شده در تاریخ 25/12/1397 به بعد در تاریخ 17/01/1398 پردازش و پیگیری خواهند شد.

چاپ روی کاشی فضای درونی

روش های مختلفی برای چاپ کاشی مخصوص فضای درون ساختمان در دسترس است . دو روش معمول چاپ کاشی تزیینی یکی روش چاپ سابلیمیشن و دیگری روش چاپ UV می باشند که هر یک دارای ویژگی های متفاوتی هم از نظر کیفیت چاپ و هم از نظر هزینه چاپ هستند.در هر حال در زمان حاضر یکی از روش های ساده و مرسوم و همچنین ارزان قیمت چاپ کاشی تزیینی , چاپ به روش سابلیمیشن یا چاپ به روش حرارتی می باشد که طرح چاپ شده با کیفیت فوق العاده و بدون محدودیت رنگ بر سطح کاشی چاپ می شود.در ادامه به خلاصه هر یک از این روش های چاپ ذکر شده اشاره خواهد شد.

چاپ روی کاشی فضای داخلی به روش sublimation

چاپ کاشی و سرامیک به روش سابلیمیشن از جمله متد های متداول چاپ روی کاشی فضای درونی ساختمان است. چاپ به روش سابلیمیشن بدون هیچ محدودیت رنگ صورت می گیرد و بسیار براق تر از دیگر روش های چاپ می باشد. با استفاده از این روش می توانید طرح یا عکس دلخواه خود را به صورت چیدمان پازلی و تابلو کاشی پازلی سفارش دهید. ابعاد کاشی های مورد استفاده به روش سابلیمیشن را می توان فقط به سایزهای 5*5 , 10*10 , 20*20 , 25*20 و 30*20 اشاره کرد و سایز بزرگتر موجود نمی باشد. از ویژگی های بی نظیر چاپ سابلیمیشن روی کاشی را می توان به فوق العاده براق بودن و رنگ های زنده و بی نظیر چاپ به این روش و عدم محدودیت در رنگ چاپ اشاره کرد.از معایب چاپ کاشی به این روش را غیر قابل شستشو بودن بطور مداوم و خش پذیر بودن چاپ می توان اشاهر کرد .همچنین در این روش بهتر است که کاشی های چاپ شده در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند و وفقط در فضای داخل ساختمان به دور از نور مستقیم آفتاب و رطوبت نگهداری و استفاده شوند در غیر اینصورت قرار گرفتن کاشی های چاپ شده به روش حرارتی در معرض نور مستقیم آفتاب سبب کم رنگ شدن یا به کلی پاک شدن طرح چاپ شده به مرور زمان می شود.

چاپ کاشی سابلیمیشن
چاپ روی کاشی سابلیمیشن
چاپ عکس روی کاشی سابلیمیشن

کاشی های چاپ شده به روش سابلیمیشن گزینه ای فوق العاده بی نظیر بعنوان هدیه دکوری و هدیه تزیینی بشمار می آیند یکی به دلیل ارزان بودن و مقرون بصرفه بودن چاپ به این روش است و دیگری بدلیل کیفیت چاپ بی نظیر با استفاده از این روش چاپ است که زیبایی فوق العاده ای چشمگیری بر روی کاشی دارد. همچنین چاپ روی کاشی می تواند بعنوان لوح تقدیر نیز مورد استفاده قرار بگیرد . از موارد دیگر چاپ بر روی کاشی به روش سابلیمشن می توان به تابلو کاشی های پازلی اشاره کرده که چندین کاشی چاپ شده با چیدمان پازلی در کنار هم قرار می گیرند و یک طرح کامل را تشکیل می دهند.

  • چاپ فوق العاده براق و درخشان و کاملا تزیینی و دکوری
  • قیمت ارزان در مقایسه با کاشی فضای بیرونی
  • عدم تفاوت رنگ در طرح چاپ شده نسبت به طرح اصلی
  • عدم تنوع در سایز کاشی (کاشی 5*5 تا 30*20 در حال حاضر)
  • امکان شستشو در چاپ سابلیمیشن (بهتر است شسته نشود)
  • مختص فضاهای داخل ساختمان به دور از نور مستقیم آفتاب
  • استفاده بعنوان کاشی تک , تابلو کاشی پازلی یا تقدیرنامه

چاپ روی کاشی فضای داخلی به روش UV

یکی دیگر از روش های چاپ روی کاشی و سرامیک روش چاپ UV یا استفاده از اشعه فرا بنفش است. استفاده از روش چاپ یو وی روی کاشی موجب کاهش محدودیت ابعاد چاپ می شود بطوری که امکان چاپ بر روی سطوح بیشتر از یک متر مربع بدون محدودیت و بصورت چاپ یک تکه میسر می شود. با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد UV و رنگ های مخصوص UV چاپ بر روی سطح کاشی بدون برخورد هد دستگاه چاپگر با سطح کاشی صورت گرفته و با استفاده از اشعه ماورای بنفش رنگ چاپ به سرعت خشک می شود. یکی از ویژگی های چاپ روی سطوح گوناگون بخصوص کاشی به روش UV برجسته بودن طرح چاپ شده می باشد که زیبایی خاصی به طرح چاپ شده می دهد. همچنین چاپ به این روش مخصوص فضای درون ساختمان می باشد و طرح چاپ شده نبایست در معرض نور مستقیم آفتاب قرار گیرد. با این حال برای افزایش طول عمر طرح چاپ شده بر روی کاشی از مواد خاص کوتینگ و براق کننده بر روی کاشی پس از چاپ استفاده می شود.

در حال حاضر چاپ یو وی در چهاپه صورت نمی گیرد.

مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. همچنین چهاپه پروانه فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است, لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد