سفارشات ثبت شده در تاریخ 25/12/1397 به بعد در تاریخ 17/01/1398 پردازش و پیگیری خواهند شد.

کاشی سنتی,کاشی هفت رنگ,کاشی گره

کشور ما با داشتن تمدن کهن در صنعت وهنر و دارا بودن ذخایر گوناگون از مواد اولیه , از دیرباز بعنوان بستری مناسب برای صنعت کاشی و سرامیک مطرح بوده ‌است. تهیه و تولید کاشی سرامیکی در سرزمین ما از مراحل بسیار اولیه و با روشهای ابتدایی از قبل از میلاد مسیح با تهیه و تولید انواع آجرهای لعابدار، کاشی‌های تزیینی و مینا آغاز شده‌است. کاشی کاری سنتی و یا کاشی کاری معرق هنری و صنعتی است ماندگار از دیرباز که در تزیین معماری در تمامی سرزمین های اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد.شیوه ای از این نوع کاشی کاری مشهور به کاشی خشتی یا کاشی هفت رنگ می باشد.دلیل نامیدن این نوع کاشی به هفت رنگ این است که در تزیین این کاشی ها از هفت رنگ اصلی استفاده می شود که بیشتر رنگ های آبی، فیروزه ای، سبز، زرد، قرمز و آبی لاجوردی است و از ترکیب آن ها چندین رنگ دیگر ساخته می شود. طرح هایی که در کاشی کاری هفت رنگ مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر شامل گل و برگ های به هم پیچیده، جملات و کلمات شامل اسماء متبرکه و آیات قرآن ، گلدان، پرندگان و حیوانات می باشند.کاشی های به کار رفته در این سبک از کاشی کاری در ابعاد 15*15 ,20*20 و یا 10*20 سانتیمتر به رنگ سفید در کنار هم قرار گرفته و طرح های از قبل آماده شده بر روی این کاشی ها کشیده شده و بعد از رنگ کاری وارد کوره پخت می شود. لذا در این خصوص گروه چاپ چهاپه آمادگی خود را جهت تهیه و تولید کاشی سنتی هفت رنگ با کیفیت عالی و ضمانت رنگ اعلام می دارد.

تلفیق کاشی سنتی و چاپ دیجیتال
تلفیق کاشی سنتی و چاپ دیجیتال
تلفیق کاشی سنتی و چاپ دیجیتال
تلفیق کاشی سنتی و چاپ دیجیتال

کاشی هفت رنگ

شیوه ای از این نوع کاشی کاری مشهور به کاشی خشتی یا کاشی هفت رنگ می باشد.دلیل نامیدن این نوع کاشی به هفت رنگ این است که در تزیین این کاشی ها از هفت رنگ اصلی استفاده می شود که بیشتر رنگ های آبی، فیروزه ای، سبز، زرد، قرمز و آبی لاجوردی است و از ترکیب آن ها چندین رنگ دیگر ساخته می شود. طرح هایی که در کاشی کاری هفت رنگ مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر شامل گل و برگ های به هم پیچیده، جملات و کلمات شامل اسماء متبرکه و آیات قرآن ، گلدان، پرندگان و حیوانات می باشند.کاشی های به کار رفته در این سبک از کاشی کاری در ابعاد 15*15 ,20*20 و یا 10*20 سانتیمتر به رنگ سفید در کنار هم قرار گرفته و طرح های از قبل آماده شده بر روی این کاشی ها کشیده شده و بعد از رنگ کاری وارد کوره پخت می شود.

کاشی گره,گره چینی

گره چینی هنری سنتی ایرانی و اسلامی است که علاوه بر استفاده در هنر کاشی کاری سنتی در صنایع دستی دیگر هم استفاده می شود و به ترکیب اشکال و نقوش منظم و بر پایه منطق هندسی گفته می شود که با قواعد و هنر فوق العاده خاصی طراحی شده و با ترکیب این اشکال با یکدیگر می توان بی نهایت طرح یکسان ایجاد نمود .

نمونه کاشی گره طرح یک
نمونه کاشی گره طرح دو
نمونه کاشی گره طرح سه
نمونه کاشی گره طرح چهار
نمونه کاشی گره طرح پنج
نمونه کاشی گره طرح شش
نمونه کاشی گره طرح هفت
نمونه کاشی گره طرح هشت
نمونه کاشی گره طرح نه
نمونه کاشی گره طرح ده
نمونه کاشی گره طرح یازده
نمونه کاشی گره طرح دوازده
  • کاشی سنتی با پخت کوره ای
  • کاشی سنتی (هفت رنگ)
  • کاشی سنتی (گره)
  • قیمت
  • 350.000
  • 200.000
  • قیمت بالای 1 متر
  • تماس با ما
  • تماس با ما
مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. همچنین چهاپه پروانه فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است, لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد