" /> پلاتر عرض 162 سانتیمتر مدل 1638wx برند Mutoh

پلاتر عرض 162 سانتیمتر مدل 1638wx برند Mutoh

پلاتر لارج فورمت برند Mutoh مدل 1638wx پلاتر water based ink عرض چاپ حداکثر 162 سانتیمتر پلاتر کلاس سرعت بالای موتو تولید شده توسط غول صنعت ساخت پلاتر های لارج فورمت ژاپنی است. این پلاتر لارج فورمت قابلیت نصب دو عدد هد DX7 اپسون برای چاپ با سرعت حداکثر 90 متر چاپ در ساعت ( بسته به میزان کیفیت چاپ ) را دارا می باشد. پلاتر فوق با مقدار صدای 69.8 دسیبل دستگاهی تقریبا بی صدا می باشد. این پلاتر قابلیت چاپ بر روی کاغذ در گرماژ حداقل 65 گرم تا حداکثر گرماژ 150 گرم را دارا می باشد.

پلاتر عرض 162 سانتیمتر مدل 1638wx برند Mutoh

پلاتر سابلیمیشن موتو عرض 162 سانتیمتر

پلاتر سابلیمیشن موتو یکی از مستحکم ترین پلاترهای مخصوص چاپ بخصوص چاپ سابلیمیشن ساخت کشور ژاپن است. از ویژگی های این پلاتر می توان به سه سیستم هیتر قبل از چاپ, در هنگام چاپ و در انتهای چاپ اشاره کرد همچنین این پلاتر دارای سیستم سخت افزاری جهت آپلود تصاویر است که با استفاده از این ویژگی دیگر نیاز نیست که پلاتر در تمام طول چاپ به کامپیوتر متصل باشد. از ویژگی دیگر این پلاتر می توان به کابل اترنت اشاره کرد که این ویژگی در کارگاه های بزرگ بسیار سودمند است بطوری که هرچقدر طول سیم اترنت بلند باشد موجب ایجاد ارور در هنگام چاپ توسط پلاتر نمی شود. همچنین پلاتر موتو مجهز به سیستم رول جمع و رول باز خودکار می باشد.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد