بلاگ چهاپه

اطلاعات در خصوص چاپ و چاپ سابلیمیشن

ماگ خام سابلیمیشن

ماگ خام سابلیمیشن

ماگ خام سابلیمیشن در مدل های سفید , جادویی , دسته داخل رنگی , دسته قلبی , طلایی نقره ای , شیشه ای در سایز بندی های 11oz و 6oz از پرطرفدارترین و قدیمی ترین محصولات چاپی هستند. در بین انواع ماگ اشاره شده ماگ سفید خام سابلیمیشن بدلیل سادگی و تقریبا قیمت مناسب از پرفروش ترین و پرطرفدارترین انواع ماگ چاپی است که در صنعت چاپ سابلیمیشن وجود دارد.مجموعه چهاپه بعنوان یکی از معتبرترین مجموعه های فروش محصولات خام سابلیمیشن ارائه دهنده انواع ماگ سابلیمیشن است.

دستگاه چاپ پیکسل

دستگاه چاپ پیکسل

دستگاه چاپ پیسکل یا دستگاه پیکسل زن در اصل دستگاه پانچی می باشد که با قالب سایز 44 و بهمراه دستگاه کاتر برش کاغذ جهت پانچ پیکسل و برش کاغذ پیکسل مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های ساخت پیسکل در مدل های دستی کشویی و چرخشی و بتازگی در مدل های اتومات در بازار ماشین آلات و دستگاه های چاپ پیکسل عرضه می شوند.

چاپ لوگو روی ماگ و لیوان تبلیغاتی

چاپ لوگو روی ماگ و لیوان تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی و سرامیکی با لوگو اختصاصی از جمله محصولات پرطرفدار و مورد توجه شرکت ها , موسسات و بطور کل تمام صنوف جهت تبلیغات , هدیه به کارمندان , همسان سازی محیط کار با نماد شرکتی و نهایتا ماگ و لیوان شخصی می باشد. ماگ های تبلیغاتی از گذشته تا به امروز همچنان یکی از محصولات پر طرفدار چاپی و از پرفروش ترین کالاهای صنف چاپ و تبلیغات بشمار می آیند.

چاپ دیجیتال روی تیشرت

چاپ دیجیتال روی تیشرت

چاپ دیجیتال یا چاپ مستقیم با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال بر روی تیشرت , یکی از روش چاپ بر روی البسه جنس پنبه ای با استفاده از رنگ های پیگمنت سفید و دیگر رنگ ها می باشد . یکی از ویژگی های چاپ دیجیتال مستقیم (بر خلاف چاپ DTF) بر روی البسه امکان چاپ سایه روشن و هاشور تمام رنگی است که این ویژگی های منحصربفرد این نوع از چاپ می باشد. تصاویر چاپ شده با استفاده از چاپ DTG کاملا قابل شستشو می باشند و توان 50 بار شستشو با آب ولرم را دارند. برای چاپ دیجیتال بر روی تیشرت های پنبه ای می بایست از بهترین نوع پارچه پنبه ای که پرزگیری شده و حرارت دیده شده باشد استفاده شود لذا با اطمینان می توان گفت در این نوع چاپ از بهترین نمونه های پارچه موجود در بازار استفاده می شود.