قوانین و مقررات


سفارش دهنده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات چاپی گروه چاپ چهاپه به دقت ملاحظه فرمایید.

لازم به ذکر است کلیه قوانین و مقررات گروه چاپ چهاپه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا سفارش دهنده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.ورود کاربران به وب ‏‌سایت چهاپه و استفاده از خدمات و ثبت سفارش دریافت خدمات ارائه شده توسط چهاپه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات چهاپه است و به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چهاپه از سوی کاربر می باشد.

قوانین مربوط به ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما بعنوان سفارش دهنده از خدمات چهاپه استفاده می‏‌کنید، ثبت سفارش دریافت خدمات و خرید کالا بصورت اینترنتی انجام می دهید و یا به چهاپه ایمیل می‏‌زنید و یا در تلگرام با ما مکاتبه می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که چهاپه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که شما در فرم ثبت سفارش یا ایمیل یا تلگرام ما ثبت یا ارسال می‌کنید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری می باشد و تمام مکاتبات و پاسخ‌های همکاران ما در چهاپه از طریق آنها صورت می‌گیرد.

قوانین مربوط به چاپ


1.در سفارشات چاپ به روش سابلیمیشن تفاوت و اختلاف رنگ از 1% تا 20% طبیعی برشمرده می شود.

2.در سفارشات چاپ به روش کوره ای و پخت بالا بر روی کاشی و سرامیک تفاوت و اختلاف رنگ از 15% تا 30% طبیعی برشمرده می شود و همچنین در رنگ های سبز و قرمز و رنگ های خاص تفاوت رنگ بیشتر خواهد بود.

3.از چاپ تصاویر و عکس های متضاد با شئونات اسلامی و خلاف عرف جامعه جدا معذوریم لذا از ارسال اینگونه تصاویر جدا خودداری نمایید.

4.تصاویر و عکس های دیجیتال ارسال شده توسط سفارش دهندگان بدون اعمال هیچگونه تغییر و بصورت دست نخورده چاپ خواهند شد و در صورت نداشتن کیفیت مطلوب چهاپه هیچ مسئولیتی در قبال عدم کیفیت آنها نخواهد داشت, لذا لازم به ذکر است که تصاویر دیجیتال با کیفیت مطلوب ارسال شده و در صورت غیر دیجیتال بودن و نیاز به اسکن کامپیوتری, حداقل با دی پی آی 300 یا 600 و با حجم 1 تا 2 مگابایت ارسال شوند.

5.امکان ارسال تصویر با حجم حداکثر 1 مگابایت از طریق فرم ثبت سفارش امکان پذیر شده است و در صورتی که عکس ارسالی شما بیش از 1 مگابایت و بیشتر از 1 عدد می باشد تنها ارسال از طریق ایمیل ممکن می باشد.

6.تصاویر ارسالی برای چاپ بر روی سطوح گوناگون به روش حرارتی می بایست دارای دی پی آی حداقل 300 , با حجم حداکثر 1 مگابایت و با کیفیت مطلوب و بصورت دیجیتال تهیه شده و در فرم ثبت سفارش آنلاین یا به ایمیل ما ارسال شوند.

7.تصاویر ارسالی برای چاپ بر روی ظروف پذیرایی به روش سیلک می بایست بصورت فایل کرل یا PSD با کیفیت مطلوب و بصورت دیجیتال تهیه شده و در فرم ثبت سفارش آنلاین یا به ایمیل ما ارسال شوند.

8.تصاویر ارسالی برای چاپ بر روی پرچم های تشریفات به روش دیجیتال یا سیلک می بایست بصورت فایل کرل یا PSD با کیفیت مطلوب و بصورت دیجیتال تهیه شده و در فرم ثبت سفارش آنلاین یا به ایمیل ما ارسال شوند.

9.تصاویر ارسالی برای چاپ بر روی کاشی و سرامیک پخت بالا به روش دیجیتال می بایست بصورت فایل JPEG با دی پی آی حداقل 300 یا 600 و با حجم حداکثر 1 مگابایت و با کیفیت مطلوب و بصورت دیجیتال تهیه شده و در فرم ثبت سفارش آنلاین ارسال شوند و درصورت بیشتر بودن از 1 مگابایت به ایمیل ما ارسال شوند.

10.در صورت نیاز به تغییرات یا بهینه سازی تصاویر ارسالی, شما بعنوان سفارش دهنده موظف به تاکید و اطلاع این موضوع به همکاران ما در چهاپه هستید و در صورت عدم تطابق تصاویر با خواسته و میل شما , تغییرات دوباره و ثانویه تصاویر ملزم به پرداخت هزینه می باشد, لذا بهتر است در ابتدا نظر نهایی و ایده قطعی خود را به همکاران ما در چهاپه اطلاع دهید.

11.در صورت نیاز به تغییرات و طراحی خاص و بصورت اختصاصی بر روی تصاویر ارسالی , شما موظف به اطلاع این موضوع به همکاران ما در چهاپه هستید و هزینه مربوط به طراحی با هماهنگی از سفارش دهنده دریافت خواهد شد.

12. هرگونه تغییر مورد نیاز بر روی تصاویر , تعداد کالا, نوع کالا, رنگ کالا, اندازه کالا و بصورت کلی هر نوع تغییر جزئی یا کلی قبل از زمان تایید نهایی توسط سفارش دهنده می بایست با توضیحات کامل و بصورت کتبی به ایمیل چهاپه ارسال شود و توضیحات تلفنی,محاوره ای ... غیره که قابل پیگیری و اثبات نمی باشند مورد تایید و قبول چهاپه نیست و در صورتی که مراحل یا بخشی از پروسه چاپ در حال انجام باشد امکان تغییرات دوباره به هیچ عنوان ممکن نیست.

13-محل و اندازه چاپ بر روی سطوح گوناگون بصورت عرف , در اندازه های استاندارد و با روال عادی انجام می شود و در صورتی که سفارش دهنده تمایل به چاپ تصاویر در محل و اندازه های خاص دارد می بایست این اطلاعات را بصورت دقیق در فرم ثبت سفارش خود و یا به ایمیل ما بصورت کتبی ارسال کند.

14.در سفارشات چاپ در تعداد بالا به روش حرارتی,سیلک,اپکسی و سفارشات متراژ بالا بر روی کاشی و سرامیک بهتر است قبل از سفارش کلی یک نمونه محصول یا کالا بصورت تست سفارش دهید تا تصویر دقیقی از چاپ نهایی تصویر دلخواه خود داشته باشید در غیر اینصورت چهاپه هیچ مسئولیتی در قبال تفاوت و اختلاف رنگ بعد از چاپ محصول نهایی نخواهد داشت.

15.در سفارشات چاپ لوگو به روش سیلک بر روی ظروف چینی و یا چاپ به روش دیجیتال بر روی انواع پرچم بدلیل استفاده از فرمت های متنوع فایل مخصوص چاپ مثل psd یا cdr بهتر است نوع رنگ ها را بصورت دقیق قبل از سفارش بصورت مکتوب ارائه بفرمایید و فایل اصلی و نهایی که نهایتا باید چاپ شود را برای ما ارسال کنید و تولرانس رنگ از 15 تا 30 درصد را نیز در نظر بگیرید.در غیر اینصورت چهاپه هیچ مسئولیتی در قبال تفاوت رنگ بعد از چاپ نخواهد داشت.

قوانین مربوط پرداخت هزینه خدمات چاپ


1.راه های متنوعی برای پرداخت هزینه سفارش تهیه شده است که هر کدام بسته به حجم سفارش مورد استفاده قرار می گیرند و پیشنهاد می شوند.

2.در صورت ثبت سفارش آنلاین پس از تکمیل فرم اطلاعات سفارش و کلیک کردن بر روی گزینه ثبت شما به صفحه درگاه پرداخت چهاپه متصل شده و پس از تایید هزینه ها و اطلاعات تماس وارد درگاه آرین پال شده و اقدام به پرداخت وجه می کنید.

3. هزینه های سفارشات تک بر روی انواع سطوح به روش های گوناگون در ابتدا سفارش تماما اخذ خواهد شد.

4.در صورتی که هزینه کلی سفارش شما کمتر از مبلغ 100.000 تومان می باشد بهترین راه پرداخت هزینه از طریق درگاه آنلاین و امن آرین پال می باشد.

5.در صورتی که هزینه کلی سفارش شما بیشتر از 100.000 تومان می باشد بهترین راه پرداخت هزینه از طریق کارت به کارت یا استفاده از شماره حساب های موجود در وب سایت می باشد.

6.در صورت سفارش ظروف پذیرایی به روش سیلک 70% از هزینه کلی چاپ در ابتدا از سفارش دهنده اخذ خواهد شد و 30% از هزینه های مانده حساب در هنگام تحویل و تایید سفارش دهنده اخذ خواهد شد.

7. در صورت سفارش کاشی پخت بالا در ابعاد متراژی 70% از هزینه کلی چاپ در ابتدا از سفارش دهنده اخذ خواهد شد و 30% از هزینه های مانده حساب در هنگام تحویل و تایید سفارش دهنده اخذ خواهد شد.

8. در صورت سفارش چاپ روی سطوح متنوع به روش حرارتی و بصورت پروژه ای 70% از هزینه کلی چاپ در ابتدا از سفارش دهنده اخذ خواهد شد و 30% از هزینه های مانده حساب در هنگام تحویل و تایید سفارش دهنده اخذ خواهد شد.

9. هزینه های سفارشات اقلام خام و مواد خام سابلیمیشن در ابتدا سفارش تماما اخذ خواهد شد.

قوانین مربوط به ضمانت چاپ و کالا1.تقریبا تمامی محصولات تهیه شده برای چاپ به روش حرارتی ساخت و تولید شده در کشور چین و بصورت وارداتی می باشند و مختص چاپ به روش حرارتی یا سابلیمیشن تولید شده اند لذا همگی از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و توسط همکاران ما در بخش چاپ و تبلیغات در سرتاسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

2.چاپ بر روی سطوح گوناگون به روش سابلیمیشن چاپ کاملا تزیینی می باشد و در صورت عدم رعایت نکات مربوط به نگهداری و شستشوی این محصولات چهاپه هیچ مسئولیتی در قبال پاک یا کم رنگ شده طرح چاپ شده بر روی آنها ندارد.

3.چاپ بر روی ظروف پذیرایی به روش سیلک کاملا قابل شستشو بوده و پاک یا کم رنگ شدن تصاویر چاپ شده بر روی این ظروف در صورت شستشوی مداوم ممکن نیست لذا گروه چاپ چهاپه رنگ چاپ بر روی این ظروف را تا 1 سال از تاریخ تحویل ضمانت می کند. ظروف استفاده شده از شرکت های تولید ظروف چینی معتبر خریداری شده و همگی دارای کیفیت عالی هستند با این وجود بدلیل عدم دخالت چهاپه در تولید این ظروف شکستن یا عدم استحکام این ظروف مورد ضمانت چهاپه نمی باشد.

4.چاپ بر روی کاشی و سرامیک پخت بالا به روش کوره ای کاملا قابل شستشو بوده و پاک یا کم رنگ شدن تصاویر چاپ شده بر روی این کاشی ها در صورت تماس با اسید, باران اسیدی, آتش, نور مستقیم آفتاب ممکن نیست لذا گروه چاپ چهاپه " فقط رنگ چاپ " بر روی این کاشی ها را تا 1 سال از تاریخ تحویل ضمانت می کند.کاشی های استفاده شده از شرکت های تولید کاشی و سرامیک معتبر خریداری شده و همگی دارای کیفیت عالی هستند با این وجود به دلیل نسب نادرست یا تغییرات شدید آب و هوایی که موجب ترک برداشتن و شکستن این کاشی ها می شود مورد ضمانت چهاپه نمی باشد.

4.چاپ بر روی کاشی و سرامیک سنتی کاملا قابل شستشو بوده و پاک یا کم رنگ شدن تصاویر نقش بسته بر روی این کاشی ها در صورت تماس با باران اسیدی و نور مستقیم آفتاب ممکن نیست لذا گروه چاپ چهاپه " فقط رنگ و لعاب " بر روی این کاشی ها را تا 1 سال از تاریخ تحویل ضمانت می کند.کاشی های استفاده شده از شرکت های تولید کاشی و سرامیک معتبر خریداری شده و همگی دارای کیفیت عالی هستند با این وجود به دلیل نسب نادرست یا تغییرات شدید آب و هوایی که موجب ترک برداشتن و شکستن این کاشی ها می شود مورد ضمانت چهاپه نمی باشد.

قوانین مربوط به مشخصات کالا


1.در خصوص محصولات و خدمات چاپی ارائه شده توسط چهاپه تمامی توضیحات, موارد استفاده, نحوه نگهداری و شستشو بصورت کاملا توضیح داده شده است و سفارش دهنده موظف است تمامی این توضیحات را بصورت کامل و بدقت مطالعه نماید.همچنین ثبت سفارش و پرداخت وجه بمنزله مطالعه دقیق و کافی این توضیحات و قبول تمامی شرایط و مقررات و قوانین چهاپه است , لذا درصورت اظهار بی اطلاعی سفارش دهنده در خصوص این توضیحات مسئولیت آنچه صورت می گیرد به عهده سفارش دهنده می باشد.

2.تصاویر محصولات و نمونه های چاپی بطور کامل در وب سایت در صفحه مربوط به هر کالا و همچنین در بخش گالری نمونه کارها قرار داده شده است البته ممکن است از نظر رنگ و جزئیات کمی تفاوت وجود داشته باشد و دقیقا طبق تصاویر موجود در وب سایت نباشد.

قوانین مدت زمان انجام سفارش


1.تمامی سفارشات چاپ به روش حرارتی یا سابلیمیشن بسته به حجم کاری چهاپه از 1 روز کاری تا حداکثر 5 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

2.تمامی سفارشات چاپ بر روی ظروف چینی به روش سیلک بسته به حجم کاری چهاپه از حداقل 10 روز کاری تا 14 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

3.تمامی سفارشات چاپ بر روی کاشی پخت بالا به روش کوره ای بسته به حجم کاری چهاپه از 3 تا 5 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

4. تمامی سفارشات چاپ بر روی کاشی سنتی به روش کوره ای بسته به حجم کاری چهاپه از حداقل 10 روز کاری تا 14 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

5.تمامی سفارشات پروژه ای و تعداد بالا به روش سابلیمیشن بسته به حجم کاری از 3 تا 7 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

6.تمامی سفارشات پروژه ای چاپ بر روی ظروف چینی به روش سیلک بسته به حجم کاری چهاپه از حداقل 10 روز کاری تا 14 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

7.تمامی سفارشات پروژه ای چاپ بر روی کاشی پخت بالا به روش کوره ای بسته به حجم کاری چهاپه از 10 تا 14 روز کاری انجام شده و آماده ارسال خواهند بود.

8.در صورتی که به دلایل و مشکلاتی که خارج از اراده و توان چهاپه باشد، امکان تحویل کالا را در زمان و موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، سفارش دهنده حق فسخ سفارش را بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی دارد.

9.در صورت تمایل سفارش دهنده برای چاپ کالا بصورت خارج از نوبت و فورس ماژور 30% به هزینه های کلی خدمات افزوده خواهد شد.

قوانین مربوط به هزینه و ارسال کالا


1.تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل (حتی هزینه های متفرقه حمل بارهای سنگین و مرجوعی کالا) به عهده سفارش دهنده می باشد.

2. تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان دفتر مرکزی چهاپه تا آدرس سفارش دهندگان داخل تهران بر عهده مشتری می باشد.

3. تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان کارگاه چهاپه تا آدرس سفارش دهندگان داخل تهران بر عهده مشتری می باشد.

4.تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان دفتر مرکزی چهاپه تا پایانه های باربری , اتوبوس رانی برای ارسال به شهرستان بر عهده مشتری می باشد.

5. تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان کارگاه چهاپه تا پایانه های باربری , اتوبوس رانی برای ارسال به شهرستان بر عهده مشتری می باشد.

6-تمامی هزینه های ارسال بار با تیپاکس,الو پیک و دیگر موسسه های ارسال بار خصوصی بر عهده مشتری می باشد.

7.تمامی هزینه های ارسال بسته های پستی چه داخل تهران و چه به شهرستان ها بسته به حجم بسته پستی بر عهده مشتری می باشد که قبل از ارسال یا بعد از ارسال کالا متعاقبا به اطلاع سفارش دهنده می رسد.

قوانین خسارت در هنگام حمل و نقل


1.چهاپه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن ، تحویل به هر یک از موسسات حمل و نقل معتبر به انتخاب سفارش دهنده و اعلام بارنامه مرسوله (از طریق ایمیل,پیام کوتاه,تلگرام,تماس نلفنی) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و چهاپه هیچ مسئولیتی در قبال دیر رسیدن یا ایجاد اشکال و یا شکستگی ندارد و سفارشات با مسئولیت سفارش دهنده ارسال خواهد گردید.

2. در صورت اشتباه سفارش دهنده از ثبت آدرس دقیق و عدم حضور در هنگام تحویل بسته پستی که موجب برگشت بسته ارسالی شود چهاپه هیچ مسئولیتی ندارد.

3. در صورت اشتباه در خصوص ارسال بارتوسط همکاران ما در چهاپه که موجب برگشت بسته ارسالی شود چهاپه تمام مسئولیت هزینه ارسال دوباره بار را بر عهده می گیرد.

4. در زمان ثبت سفارش و انتخاب موسسه ارسال بار یا پست در صورتی که موسسات انتخاب شده مانند تیپاکس یا باربری در آدرس شما سرویس دهی نداشته باشند مسئولیت هزینه های برگشت کالا بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.

قوانین لغو سفارش و مرجوعی کالا


1.تمامی کالاهای چاپ و ارائه شده توسط چهاپه از کیفیت عالی و مطلوبی برخوردار بوده و پس از انجام مراحل چاپ توسط همکاران ما بازبینی شده و متعاقبا برای سفارش دهنده ارسال می شوند.

2. درصورت پرداخت هزینه یا بیعانه در خصوص سفارش یا خرید امکان لغو سفارش ممکن نیست.

3.در صورت پرداخت نکردن هزینه چاپ یا بیعانه در هنگام سفارش , سفارش شما مورد پیگیری قرار نخواهد گرفت .

4. در صورت ایجاد شکستگی ، خط و خش ، پارگی و یا و لکه بر روی کالا بعد از زمان تحویل امکان مرجوع نمودن کالا ممکن نیست.

5. با توجه به اینکه توضیح محصولات و قوانین مربوط چاپ بطور کامل و دقیق در در وب سایت چهاپه توضیح داده شده است لذا مرجوع کردن کالا به دلایل و نظرات شخصی ممکن نیست. ارائه نظر و توضیحات باید بصورت کاملا کارشناسی انجام گیرد.

توجه


منظور از روز های کاری روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر به جز تعطیلات عمومی و تعطیلات رسمی می باشد.همچنین روز های پنجشنبه در چهاپه بیشتر مخصوص امر حساب رسی و پاسخگویی به مشتریان می باشد و کار کارگاهی انجام نمی شود.

برای پاسخگویی سریع و آسان تر به سفارش دهندگان از نرم افزار تلگرام استفاده می شود و در صورت نیاز شما می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای سفارشات پروژه ای و تیراژ بالا و عقد قرارداد همکاران ما در چهاپه در خدمت شما هستند و برای سفارشات تک فقط از طریق ثبت آنلاین سفارش یا تلگرام و یا ایمیل در خدمت شما هستیم.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد