چاپ دیجیتال DTG روی تیشرت

چاپ دیجیتال روی تیشرت با استفاده از دستگاه های چاپ مستقیم یا دستگاه های صنعتی چاپ DTG از خدمات جدید مجموعه چاپ چهاپه است که با استفاده از بهترین رنگ های چاپ دیجیتال و همچنین بهترین مواد پلی مری pre-treatment ترکیه ای جهت آماده سازی پارچه و تیشرت صورت می گیرد. چهاپه در ارائه بهتر خدمات چاپ مستقیم بر روی تیشرت از بهترین پارچه پنبه ای پرزگیری و حرارت دیده شده و بهترین و دقیق ترین دوخت استفاده می کند , همچنین جهت افزایش کیفیت چاپ پروسه و مراحل نگهداری هدهای پرینتر چاپ دی تی جی در این مجموعه بصورت مکرر و روزانه توسط اپراتور خبره و متعهد صورت می گیرد لذا تمامی چاپ ها به بهترین حالت ممکن و بدون هیچگونه ایراد صورت می گیرد.

چاپ دیجیتال روی تیشرت پنبه ای

از آنجاکه در چاپ مستقیم روی تیشرت یا پارچه هیچ کاغذ و یا هیچ چسبی استفاده نمی شود و جوهرهای چاپ بدون هیچگونه واسطه و بطور مسقیم بر روی پارچه قرار می گیرند لذا در این نمونه از چاپ بسیاری از طرح ها بدون محدودیت رنگ قابلیت چاپ و اجرا دارند . با استفاده از چاپ DTG امکان چاپ تصاویر رنگی با کیفیت بسیار بالا , امکان چاپ تصاویر دارای سایه روشن و کم رنگ پر رنگ بدون هیچگونه محدودیت رنگی بر روی انواع پارچه با الیاف طبیعی شامل پارچه های 100% پنبه ای , پارچه های بامبو , پارچه های لینن ممکن است.

مجموعه چاپ چهاپه پاسخگوی سفارشات چاپ دیجیتال تولیدکنندگان تیشرت بصورت تک و عمده در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال حرفه ای و صنعتی می باشد.جهت مشاوره و برآورد قیمت خدمات چاپ بر روی تیشرت یا فقط دریافت فیلم چاپ شده با تلفن های دفتر یا تلگرام ما در تماس باشید.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد