نحوه خرید,سفارش و پرداخت

گروه چاپ چهاپه همواره سعی کرده است که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به سفارش دهندگان ارائه دهد و برای تسهیل در پروسه ثبت سفارش راه های متنوعی تعریف شده است که سفارش دهندگان به آسانی بتوانند سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنند.همچنین نحوه پرداخت وجه و زمان و نحوه تحویل کالا به سفارش دهندگان و برخی از قوانین و مقررات ثبت سفارش نیز بطور خلاصه تهیه شده است. لذا از سفارش دهنگان محترم خواهشمند می باشیم قبل از هرگونه سفارش اطلاعات تهیه شده را به دقت بخوانند تا در ثبت سفارش با مشکل مواجه نشوند.

مدت زمان تحویل سفارشات

زمان تحویل سفارشات چاپ بسته به نوع و تعداد سفارش متغیر می باشد البته زمان کلی تحویل سفارشات به شرح زیر است:

 • 1_سفارشات چاپ روی انواع سطوح مخصوص چاپ به روش حرارتی بسته به تعداد از 1 تا 3 روز کاری تحویل داده خواهند شد.
 • 2_سفارشات چاپ روی ظروف چینی به روش کوره ای از 7 تا 10 روز کاری بسته به تعداد تحویل داده خواهند شد.
 • 3_سفارشات چاپ روی کاشی کوره ای مخصوص فضای باز از 3 تا 5 روز کاری تحویل داده خواهند شد.

راه های متنوع برای ثبت سفارش

گروه چاپ چهاپه برای تسهیل در امر سفارش راه های متنوعی را پیشنهاد می کند که به شرح ذیل می باشد

 • 1_ثبت سفارش بصورت کاملا آنلاین با امکان محاسبه هزینه های چاپ و ارسال و امکان پرداخت هزینه ها بصورت کاملا آنلاین و نهایتا دریافت شماره پیگیری سفارش.
 • 2_ثبت سفارش با استفاده از ایمیل سفارشات گروه چاپ چهاپه و ارسال عکس و توضیحات سفارش.
 • 3_ثبت سفارش با استفاده از تلگرام و برقراری ارتباط با مسئول سفارشات در تلگرام که این گزینه آسان ترین روش ثبت سفارش می باشد.

قوانین پرداخت وجه

قوانین پرداخت هزینه خدمات چاپ برای روش های مختلف چاپ در تیراژ و تعداد های متنوع به شرح ذیل است:

 • 1_در سفارشات چاپ به روش حرارتی بر روی سطوح گوناگون کمتر از 100 هزار تومان هزینه چاپ بطور کامل در ابتدای سفارش دریافت می شود.
 • 2_در سفارشات چاپ به روش حرارتی بر روی سطوح گوناگون بیشتر از 100 هزار تومان 70 درصد از کل هزینه چاپ بطور کامل در ابتدای سفارش دریافت می شود و مابقی وجه سفارش بعد از اتمام سفارش و در هنگام تحویل سفارش اخذ خواهد گردید.
 • 3_در سفارشات چاپ به روش کوره ای بر روی سطوح چینی 70 درصد از کل هزینه چاپ بطور کامل در ابتدای سفارش دریافت می شود و مابقی وجه سفارش در پایان سفارش و در هنگام تحویل اخذ خواهد گردید.
 • 4_در سفارشات چاپ به روش کوره ای بر روی کاشی و در سفارشات تک کل هزینه چاپ بطور کامل در ابتدای سفارش دریافت می شود.
 • 5_در سفارشات چاپ به روش کوره ای بر روی کاشی در پروژه ها 70 درصد از کل هزینه چاپ بطور کامل در ابتدای سفارش دریافت می شود و مابقی در پایان سفارش و در هنگام تحویل اخذ خواهد گردید.

راه های پرداخت وجه

برای پرداخت هزینه خدمات چاپ و سایر خدمات دیگر راه های متنوعی پیشنهاد شده است که در متن ذیل به اختصار ذکر شده است لازم به ذکر است برای پرداخت هزیته های چاپ بصورت پروژه ای و بیشتر از 100 هزار تومان بهترین گزینه پرداخت به روش کارت به کارت می باشد.

 • 1_آسان ترین روش پرداخت هزینه خدمات چاپ, پرداخت بصورت کارت به کارت به شماره کارت های تهیه شده برای این منظور است
 • 2_دومین روش پرداخت هزینه خدمات چاپ, پرداخت بصورت آنلاین برای سفارشات کمتر از 5 عدد و سفارشات ثبت شده بصورت آنلاین می باشد.

هزینه های ارسال کالا

هزینه های ارسال کالا بسته به موقعیت مکانی سفارش دهنده و همچنین وزن و تعداد سفارش انجام شده متغیر است که به شرح ذیل است

 • 1_هزینه های ارسال در تهران بوسیله پیک موتوری از 10 تا 30 هزار تومن بسته به موقعیت سفارش دهنده متغیر است.
 • 2_هزینه های ارسال در تهران بوسیله پست از 7 تا 10 هزار تومن بسته به وزن کالای سفارش داده شده متغیر است.
 • 3_هزینه های ارسال برای شهرستان بوسیله پست از 10 تا 15 هزار تومن بسته به وزن کالای سفارش داده شده متغیر است.
 • 4_هزینه های ارسال کالا به شهرستان بوسیله تیپاکس پس کرایه خواهد شد
 • 5_هزینه های ارسال کالا به شهرستان بوسیله باربری پس کرایه خواهد شد و هزینه پیک داخل شهری تا باربری در ابتدا دریافت خواهد شد.
 • 6_هزینه های ارسال کالا به شهرستان بوسیله اتوبوس رانی پس کرایه خواهد شد و هزینه پیک داخل شهری تا اتوبوس رانی در ابتدا دریافت خواهد شد.

نحوه ثبت سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین وجه

برای پرداخت سفارشات تیراژ پایین (از 1 تا 10 عدد) شما می توانید با ورود به صفحه آیتم مورد نظر و در پایین صفحه با کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش وارد صفحه خرید آیتم مورد نظر شده و پس از ورود اطلاعات تماس خود و همچنین نوع و تعداد آیتم و پس از تکمیل فیلد های اجباری و تیک زدن و قبول قوانین و مقررات ثبت سفارش چهاپه و ارسال عکس مربوطه سفارش شما بصورت موقت ثبت می شود و کد پیگیری به شما داده خواهد شد.

فرم ثبت سفارش

در این مرحله از سفارش, اطلاعات تماس و سفارش شما و همچنین عکس شما بصورت موقت برای ما ارسال و در سیستم های ما ثبت خواهد شد و تا هنگام پرداخت وجه توسط شما معلق خواهد ماند.همچنین در این مرحله شماره پیگیری به شما داده خواهد شد که می توانید آن را نزد خود نگه دارید و بعد از پرداخت وجه توسط شما با ارائه شماره پیگیری به مسئول سفارش مربوطه , در تسهیل خدمات ما را یاری خواهید کرد.

ثبت سفارش انجام شده

در این مرحله شما می توانید اقدام به پرداخت آنلاین نموده و پس از پرداخت موفق , ایمیلی از طریق درگاه آرین پال برای شما ارسال خواهد شد.همچنین برای تسهیل در انجام سفارش , شماره پیگیری که داده شده است به شما "در هنگام ثبت سفارش آنلاین " را می توانید به مسئول مربوطه سفارشات ارائه دهید.

پرداخت آرین پال
فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد