" /> دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن فری ساب

دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن فری ساب

دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل p8100 تولید شده در سال 2020 میلادی سری جدید و بروز P از کمپانی فریساب است. فریساب در دسته و مدل های P دستگاه های خود چندین بروزرسانی اعمال کرده است که بعضی از این تغییرات شامل اضافه کردن سیستم سویچ کنترل بر روی برد الکتریکی دستگاه , بروزرسانی سینی حرارتی دوئال تیوب , بروزرسانی و عایق سازی بدنه سینی حرارتی با 4 لایه محافظه می باشند.همچنین در دستگاه های 6 کاره سابلیمیشن مدل P سه حافظه دما و زمان نیز اضافه شده است و سیستم سانتیگراد و فارنهایت نیز همان دستگاه های قبلی همچنان وجود دارند.

دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن فری ساب

دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل P8100 تولید سال 2020 کمپانی فری ساب از جدیدترین و بروزترین دستگاه های 6 کاره این کمپانی است که همانند مدل P3800 و بطور کلی سری P دستگاه ها شامل بروزرسانی های متعدد بر روی برد الکترونیکی دستگاه , بر روی سینی حرارتی , بر روی عایق سازی بدنه دستگاه می باشد. در این مدل از دستگاه همچنین سه حافظه دخیره سازی دما و زمان تعبیه شده است.

دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن
دستگاه شش کاره سابلیمیشن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار با دستگاه 6 کاره سابلیمیشن مدل P8100 همچنین قیمت روز دستگاه و ویدئوی دستگاه می توانید از لینک زیر استفاده کنید. دستگاه 6 کاره سابلیمیشن

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد