دستگاه چاپ لیوان

دستگاه چاپ لیوان در اصل یک اتوی حرارتی پیشرفته دارای سیستم دیجیتال تنظیم دما و زمان و همچنین سیستم تنظیم فشاردستی است. دستگاه چاپ روی لیوان در دو مدل تک و دوقلو توسط چهاپه ارائه می شوند که قابلیت چاپ تصاویر بی نظیر و دلخواه شما را بر روی انواع ماگ سفید , جادویی , دسته داخل رنگی , دسته قلبی و حتی ماگ شیشه ای مختص چاپ سابلیمیشن میسر می سازند. پرینتر چاپ سابلیمیشن از آنجا که دستگاه های پرس حرارتی مانند دستگاه های چاپ لیوان در اصل یک اتوی حرارتی با قابلیت تنظیم دما , تنظیم زمان و تنظیم فشار می باشند و شما به تنهایی با داشتن این دستگاه امکان چاپ بر روی لیوان را ندارید , لذا در کنار این دستگاه نیاز به یک پرینتر خواهید داشت که این پرینتر بایستی قابلیت چاپ با استفاده از جوهرهای چاپ سابلیمیشن را نیز داشته باشد.با استفاده از پرینتر طرح مورد نظر شما بر روی کاغذ مخصوص با استفاده از جوهر مخصوص چاپ شده و طرح چاپ شده بر روی کاغذ با استفاده از پرس حرارتی "دستگاه چاپ لیوان" بر روی لیوان مورد نظر شما چاپ یا انتقال می یابد.

مجموعه چاپ چهاپه بعنوان یکی از مراکز اصلی پخش دستگاه های چاپ درجه یک از برند معتبر فریساب آماده ارائه انواع دستگاه چاپ روی ماگ بهمراه 18 ماه گارانتی , 5 سال پشتیبانی قطعات مصرفی و آموزش رایگان است.

دستگاه چاپ لیوان دوقلو
دستگاه چاپ روی لیوان
دستگاه چاپ لیوان

برند فریساب Freesub با بیش از 12 سال سابقه مفید در طراحی , توسعه و نوآوری در تولید دستگاه های پرس حرارتی چاپ, امروز یکی از معتبرترین کارخانه های تولید و عرضه دستگاه های پرس حرارتی درجه یک در کشور چین می باشد که حتی در کشور ما نیز دارای نمایندگی معتبر است. شرکت فریساب در اصل مرکز تحقیقات و توسعه (R&D) دستگاه های پرس حرارتی در چین است,فریساب در سال 2014 در پارک علوم و فناوری "یی وو" مستقر شده است. در سال های اخیر فریساب علاوه بر استفاده از فناوری های بروز و جدید در بخش های الکترونیکی و حرارتی, بر روی وزن,آلیاژها و متریال های مختلف مورد استفاده در ساختار پرس های حرارتی خود به راه کارها و دستاوردهای مختلفی دست یافته است به طوری که جهت سهولت در جابجایی, وزن دستگاه ها را بسیار کاهش داده است,همچنین تمام دستگاه های طراحی شده توسط این کارخانه بروز رسانی و حتی عایق بندی حرارتی شده اند, از دیگر دستاوردهای فریساب می توان به ساخت بردهای الکترونیکی با تکنولوژی SCR و برد پشتیبان در مدل P8100,p8200 و p3800 اشاره کرد.

1_تمام قطعات یدکی مصرفی دستگاه های فریساب اصلی موجود می باشند.
2_فریساب در دستگاه های خود از تکنولوژی بروز استفاده می کند.
3_بردهای الکترونیکی دستگاه های فریساب دارای آپشن های متعدد می باشند.
4_دستگاه های جدید فریساب دارای برد الکترونیکی با سوییچ کنترل SCR می باشند.
5_پرس های حرارتی فریساب در مدل های جدید دارای سینی حرارتی با المنت های دوئال تیوب می باشند.
6-طراحی بدنه دستگاه های فریساب بسیار زیبا و سبک می باشد.
7_دستگاه های فریساب اصلی دارای گارانتی معتبر می باشند.


متاسفانه به دلیل این ویژگی های منحصربفرد و خاص دستگاه های فریساب, نمونه هایی از دستگاه های "های کپی و مشابه" به دستگاه های اصلی فریساب در بازار مشاهده شده اند که گاها با قیمت های بسیار پایین و وسوسه انگیز و در عین حال با طول عمر بسیار پایین در بازار عرضه می شوند.

دستگاه چاپ فریساب Freesub

توجه توجه

دستگاه های فریساب عرضه شده توسط مجموعه چهاپه دستگاه اورجینال و اصلی برند فریساب می باشند که به طور مستقیم از کارخانه فریساب تهیه می شوند. برند فریساب با چندین سال سابقه در ساخت دستگاه های پرس حرارتی , مرکز تحقیقات و توسعه و نوآوری دستگاه های مدرن چاپ در چین می باشد. تمام قطعات و لوازم یدکی این دستگاه ها موجود می باشند.

دستگاه چاپ لیوان فریساب

دستگاه چاپ لیوان تک مدل ST 130 از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ لیوان تولید شده توسط معتبرترین شرکت تولید لوازم سابلیمیشن یعنی فریساب است که دارای صفحه نمایش کاملا لمسی و حرارتی با سیستم های کنترل متنوع شامل سیستم تنظیم دما بصورت سانتیگراد و هم بصورت فارنهایت , سیستم شمارشگر تعداد چاپ های انجام شده و سیستم خاموش و روشن کاملا لمسی است. قسمت جدیدی که به این دستگاه اضافه شده فنر تنظیم فشار است , فنر تنظیم فشار بصورت خودکار فشار را بر روی لیوان تنظیم می کند و بر خلاف مدل های قدیمی لازم نیست که هر بار در صورت بزرگ یا کوچک بودن جزئی (سایزبندی ناهماهنگ) اندازه قطر لیوان ها, پیچ تنظیم فشار به صورت دستی باز و بسته شود.

1__قابلیت نصب قالب فنجان: دستگاه چاپ ماگ صفحه لمسی مدل ST130 قابلیت نصب قالب فنجان ساده و همچنین نصب قالب های فنجان مخروطی و ماگ مخروطی را نیز دارا می باشد.

2__صفحه کنترل لمسی: یکی از ویژگی های خاص دستگاه پرس حرارتی چاپ ماگ مدل ST130 صفحه لمسی و حرارتی این دستگاه است که این ویژگی مدرن بودن این دستگاه را به نمایش می گذارد.

3__فنر تقسیم فشار: ویژگی دیگر این مدل از دستگاه چاپ ماگ وجود فنر تقسیم فشار بسیار کارآمد است و زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که قطر ماگ های چاپی استاندارد نبوده و این فنر نیاز به باز یا بسته کردن پیچ تقسیم فشار را به کلی حذف می کند.

4__سیستم دمایی فارنهایت و سانتیگراد: از ویژگی های دیگر این دستگاه حرارتی کار با سیستم دمایی سانتیگراد و فارنهایت است که در کشور ما بیشتر از سیستم دمایی سانتیگراد استفاده می شود.

5__سیستم کنتور یا شمارش: مدل ST130 دارای سیستم شمارش تعداد چاپ می باشد که با نگه داشتن دکمه + یا دکمه - به مدت 5 ثانیه تعداد چاپ های انجام شده با دستگاه مشخص می شود. این سیستم شمارش برای مثال زمانی کاربرد دارد که شما در حال چاپ بر روی 100 عدد ماگ هستید و می خواهید بدانید که در یک زمان خاص چه تعداد ماگ چاپ زده اید.

6__سنسور شروع چاپ: بر روی این مدل از دستگاه چاپ لیوان یک سنسور فیزیکی قرار گرفته است که با بسته شدن اهرم دستگاه سنسور فعال شده و تایمر دستگاه شروع بکار می کند.

7__قابلیت نسب قالب فنجان: دستگاه چاپ لیوان ST130 قابلیت نسب آسان انواع قالب مانند قالب فنجان , قالب لیوان مخروطی و قالب فنجان مخروطی را دارا می باشد.

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ روی لیوان و خرید دستگاه چاپ روی لیوان می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ روی لیوان کلیک کنید.

تصویر

دستگاه چاپ عکس روی ماگ فریساب

ویژگی ها

مشخصات مدل ST130
دستگاه اصلی و اورجینال
مدل ST130
برند Freesub
گارانتی 18 ماه گارانتی
قالب لیوان دارد
قالب فنجان قابل خریداری
سیستم دما سانتیگراد / فارنهایت
شمارش گر چاپ دارد
سنسور دارد
تنظیم فشار دستی
فنر تقسیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال و کاملا لمسی
برق 220 ولت

موارد استفاده

دستگاه مورد نظر قابلیت تعویض و اضافه کردن قالب فنجان , قالب لیوان مخروطی و فنجان مخروطی را نیز دارد و شما به راحتی می توانید بر روی انواع ماگ , لیوان و فنجان طرح و عکس چاپ کنید. در صورت خرید دستگاه چاپ روی ماگ این دستگاه شامل 18 ماه گارانتی , 5 سال خدمات پس از فروش و تهیه قطعات و آموزش رایگان می شود.

دستگاه چاپ لیوان دوقلو فریساب

دستگاه چاپ لیوان دوقلو مدل ST 210 تولید شده توسط معتبرترین برند تولید دستگاه های چاپ لیوان سابلیمیشن یعنی شرکت فریساب با قابلیت چاپ دو لیوان یا ماگ به صورت همزمان و هم به صورت جداگانه است. این دستگاه چاپ لیوان با ظاهری بسیار مدرن و شکیل و قطعات فوق العاده مستحکم دارای سیستم تنظیم دما به صورت سانتیگراد و فارنهایت می باشد و توان چاپ بر روی لیوان در مدت زمان تقریبی 3 دقیقه را دارد. بر روی برد الکترونیکی این دستگاه سیستم شمارشگر تعداد چاپ های انجام شده نیز تعبیه شده است.دستگاه چاپ ماگ دوقلو اورجینال فریساب بسیار کارآمد در انجام سفارشات چاپ لیوان در تعداد و تیراژ بالا می باشد و به راحتی قابل استفاده در ساعت های طولانی است.

ویژگی های دستگاه دوقلو اصلی Freesub: دقت داشته باشید که در دستگاه های ST210 تولید شده توسط شرکت فریساب بر روی بدنه طوسی رنگ دستگاه برند فریساب قالب گیری شده باشد. بر روی صفحه کنترل شیشه ای دستگاه Freesub به رنگ مشکی نوشته شده باشد. قالب های دستگاه در مدل اصلی به رنگ آبی میباشند. بر روی قسمت لاستیکی زرد رنگ دستگیره های دستگاه Freesub نوشته شده باشد. همچنین در دستگاه اصلی در هنگام کار دقت کنید اعداد دما و زمان می بایست به صورت نازک نمایش داده شوند.

1__قابلیت نصب قالب فنجان: دستگاه چاپ لیوان دوقلو مدل ST210 قابلیت نصب قالب فنجان ساده و همچنین نصب قالب های فنجان مخروطی و ماگ مخروطی را نیز دارا می باشد.

2__صفحه کنترل با دو برد مجزا: دستگاه چاپ ماگ دوقلو مدل ST210 دارای دو برد الکترونیکی کاملا مجزا بوده و کاربر می تواند در هر زمان به دلخواه از یک قسمت دستگاه برای چاپ استفاده کند یا بصورت همزمان از هر دو قسمت دستگاه برای چاپ دو لیوان استفاده کند.

3__سیستم دمایی فارنهایت و سانتیگراد: از ویژگی های دیگر این "دستگاه چاپ لیوان" کار با سیستم دمایی سانتیگراد و فارنهایت است که در کشور ما بیشتر از سیستم دمایی سانتیگراد استفاده می شود.

4__سیستم کنتور یا شمارش: مدل ST210 دارای سیستم شمارش تعداد چاپ می باشد که با نگه داشتن دکمه + یا دکمه - به مدت 5 ثانیه تعداد چاپ های انجام شده با دستگاه مشخص می شود. این سیستم شمارش برای مثال زمانی کاربرد دارد که شما در حال چاپ بر روی 100 عدد ماگ هستید و می خواهید بدانید که در یک زمان خاص چه تعداد ماگ چاپ زده اید.

5__مناسب چاپ در تعداد بالا: دستگاه چاپ لیوان دوقلو اورجینال فریساب بیشتر توسط همکارانی خریداری می شود که سفارشات تعداد بالا دارند و می خواهند در کمترین زمان ممکن سفارشات تعداد خود را تحویل دهند.

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ لیوان دوقلو و خرید دستگاه چاپ لیوان دوقلو می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ لیوان دوقلو کلیک کنید.

تصویر

دستگاه چاپ عکس روی لیوان فریساب

ویژگی ها

مشخصات مدل ST210
دستگاه اصلی و اورجینال
مدل ST210
برند Freesub
گارانتی 18 ماه گارانتی
قالب لیوان دارد
قالب فنجان خرید بصورت مجزا
سیستم دما سانتیگراد / فارنهایت
چاپ ماگ قابلیت چاپ دو ماگ همزمان
سنسور ندارد
پیچ تنظیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال دارد
برق 220 ولت

موارد استفاده

این دستگاه در مواقع سفارشات تعداد بالای چاپ بسیار پر کاربرد و ضروری است , مصرف برق بسیار پایین دارد و بسیار سبک و کم جاست و بدلیل این ویژگی ها هم در کارگاه های چاپ , هم در آتلیه های عکاسی و هم در منازل قابل استفاده است.

دستگاه چاپ عکس روی لیوان فریساب

دستگاه چاپ لیوان کلاسیک یکی دیگر از مدل های دستگاه چاپ تولید شده توسط شرکت فریساب است که قابلیت تعویض کلمپ و اضافه کردن کلمپ فنجان و یا دیگر کلمپ ها را داراست. دمای چاپ با این دستگاه به فارنهایت و مدت زمان چاپ با این دستگاه 180 ثانیه است. این مدل دستگاه بدلیل قیمت مقرون بصرفه آن مورد توجه سفارش دهندگان می باشد.همچنین این مدل از دستگاه بدلیل قدیمی بودن در حال حاضر کمیاب شده است.

1__مدل کلاسیک یا قدیمی: مدل کلاسیک یا مدل قدیمی دستگاه های فریساب که در زمان خود یکی از پرفروش ترین دستگاه های چاپ ماگ بودند در سال جاری توسط نمایندگی شرکت وارد نشده است و به نظر می رسد که این مورد از دستگاه منسوخ شده است. اگرچه مدل های مشابه با این مدل از دستگاه در حال حاضر در بازار ارائه می شوند.

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ لیوان کلاسیک و خرید دستگاه چاپ لیوان کلاسیک می توانید بر روی خرید دستگاه چاپ لیوان کلاسیک کلیک کنید.

تصویر

دستگاه چاپ عکس روی لیوان فریساب

ویژگی ها

مشخصات مدل کلاسیک
مدل classic
برند Freesub
گارانتی 18 ماه دارد
قالب لیوان دارد
قالب فنجان قابل خریداری
سیستم دما فارنهایت
سنسور ندارد
پیچ تنظیم فشار دارد
صفحه نمایش دیجیتال دارد
برق 220 ولت

موارد استفاده

دستگاه مورد نظر قابلیت تعویض و اضافه کردن قالب فنجان , قالب لیوان مخروطی و فنجان مخروطی را نیز دارد و شما به راحتی می توانید بر روی انواع ماگ , لیوان و فنجان طرح و عکس چاپ کنید. در صورت خرید دستگاه چاپ روی ماگ این دستگاه شامل 18 ماه گارانتی , 5 سال خدمات پس از فروش و تهیه قطعات و آموزش رایگان می شود.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد