دستگاه چاپ پیکسل

دستگاه چاپ پیکسل صفحه کشویی با قالب های سایز 44 با امکان نصب و اضافه کردن انواع قالب در سایز های متنوع در اصل دستگاه پانچ و چاپ پیکسل های فلزی و پلاستیکی در مدل های مختلف است. این نمونه از دستگاه چاپ پیکسل دارای قالب استاندارد سایز 44 آهن ربایی و صفحه کشویی کاملا فلزی می باشد و بدنه دستگاه از ترکیب فایبرگلس و قطعات فلزی طراحی شده که موجب استحکام این دستگاه و قابلیت انجام سفارشات تیراژ بالا شده است.برای تولید و چاپ پیکسل بجز دستگاه ساخت پیکسل به یک کاتر کاغذ یا دستگاه برش کاغذ نیاز است که بهمراه این دستگاه یک کاتر چینی رومیزی سایز 44 با بدنه تمام فلزی و تیغ بسیار تیز و مستحکم ارائه خواهد شد.

با استفاده از دستگاه چاپ پیکسل با قالب 44 شما می توانید انواع پیکسل سایز 44 شامل پیکسل فلزی , پیکسل آهن ربایی , پیکسل جاکلیدی یک رو , پیکسل جاکلیدی دو رو و انواع دیگر پیکسل مختص چاپ و تبلیغات را در کمترین زمان ممکن تولید و به بازار عرضه کنید.

دستگاه چاپ پیکسل

روش چاپ و تولید پیکسل بدینگونه است که در ابتدا طرح در ابعاد پیکسل مورد نظر بر روی کاغذ با جوهر دای چاپ شده , در مرحله بعد با استفاده از دستگاه برش طرح روی کاغذ جدا شده و در مرحله بعد یک طلق شفاف در قالب شماره یک دستگاه قرار گرفته و کاغذ برش خورده نیز بر روی طلق و رویه پیکسل بر روی کاغذ قرار می گیرد و با استفاده از دستگاه و با یک فشار طلق و کاغذ و روی پیکسل بر رویی هم سوار می شوند. در مرحله نهایی زیره پیکسل در قالب دوم قرار گرفته و در زیر قسمت پانچ قرار گرفته و مجدد با یک فشار تمام قطعات پیکسل بر روی هم سوار می شوند.

برای اطلاع از قیمت دستگاه چاپ پیکسل و خرید دستگاه کاتر پیکسل می توانید بر روی قیمت دستگاه چاپ پیکسل و قیمت دستگاه کاتر پیکسل کلیک کنید.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد