" /> دستگاه پرس حرارتی چاپ ماگ دوقلو ST210 فریساب

دستگاه پرس حرارتی چاپ ماگ دوقلو ST210 فریساب

دستگاه چاپ روی لیوان دوتایی یا دستگاه چاپ لیوان دوقلو برند FreeSub از جمله دستگاه های سابلیمیشن می باشد که چند سالی است در بازار دستگاه های پرس حرارتی عرضه می شود. این دستگاه با قابلیت چاپ بر روی دو لیوان بصورت هم زمان و همچنین جدا جدا , سرعت و کارایی چاپ بالایی را به شما ارائه خواهد کرد. این دستگاه قابلیت تنظیم دمای چاپ به فارنهایت و هم به سانتیگراد را دارد و دارای کنتور تنظیم تعداد چاپ نیز می باشد. دستگاه چاپ روی لیوان دوقلو قابلیت اضافه کردن کلمپ فنجان را دارد اما کلمپ فنجان می بایست دارای قالب فلزی نیز باشد . این دستگاه با داشتن دو station متفاوت یا همان سیستم تنظیم مجزا , قابلیت چاپ دو لیوان بصورت همزمان و یا جدا جدا را دارد.

دستگاه پرس حرارتی چاپ ماگ دوقلو ST210 فریساب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار با دستگاه چاپ لیوان دوتایی و همچنین قیمت روز دستگاه و ویدئوی دستگاه می توانید از لینک زیر استفاده کنید. دستگاه چاپ لیوان دوقلو

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد