" /> دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4050 فریساب

دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4050 فریساب

پرس 40 در 50 صفحه تخت سابلیمیشن از جدیدترین پرس های مختص چاپ روی سطوح صاف است که در سال 1397 بصورت گسترده وارد بازار چاپ شده است. این پرس حرارتی دارای تکنولوژی تنظیم دما به فارنهایت و سانتیگراد است که کمک شایانی به شما که عادت به کار کردن به سیستم دمایی سانتیگراد یا فارنهایت دارید خواهد کرد. پرس 40 در 50 سابلیمیشن FreeSub دارای کنتور تعداد چاپ های انجام شده نیز می باشد. این دستگاه حرارتی سابلیمیشن دارای سیستم ذخیره تنظیمات دما و زمان است که به شما اجازه ذخیره سازی شش ستینگ مختلف را خواهد داد.همچنین بر خلاف گذشته که از پارچه های نسوز برای پوشش سینی حرارتی پرس ها استفاده می شد در حال حاضر از پوشش تفلون نسوز در پرس های حرارتی از جمله این دستگاه نیز استفاده شده است.

دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4050 فریساب

پرس 40 در 50 فریساب

از ویژگی های دیگر دیگر این پرس حرارتی به نیمه اتوماتیک بودن یا مگنتیک بودن آن می توان اشاره کرد بطوری که پس از پایان زمان پروسه چاپ , درب این پرس بصورت خودکار باز می شود. با استفاده از این پرس شما قابلیت چاپ بر روی تمام سطوح صاف سابلیمیشن را خواهید داشت , از جمله این سطوح می توان چاپ بر روی انواع تیشرت , قاب موبایل , پدموس , پازل , کاشی , تخته شاسی و ده ها محصول دیگر را اشاره کرد.همچنین این دستگاه دارای صفحه کشویی هست که براحتی می توانید محصول مورد نظر خود را قبل از چاپ به کشیدن بیرون صفحه کشویی آماده سازی و صاف کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار با دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 50 و همچنین قیمت روز دستگاه و ویدئوی دستگاه می توانید از لینک زیر استفاده کنید. دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 50

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد