" /> دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4040 فریساب

دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4040 فریساب

دستگاه نیمه اتومات مدل p8300 از کمپانی معتبر فریساب از نمونه مدرنترین دستگاه های پرس حرارتی حافظه دار تولید سال 2020 میلادی می باشد. آپدیت های متعددی که بر روی برد الکترونیکی , صفحه حرارتی و سیستم تنظیم فشار این دستگاه اعمال شده است موجب شده است که این دستگاه یکی از بی نظیرترین دستگاه های این کمپانی بشمار آید.

دستگاه پرس حرارتی نیمه اتومات 4040 فریساب

پرس 40 در 40 فری ساب

دستگاه پرس 40 در 40 سانتیمتر نیمه اتومات مدل P8100 تولید سال 2020 کمپانی فری ساب است . بدنه دستگاه بسیار زیبا و دقیق طراحی شده و در کنار این زیبایی به استحکام دستگاه و همچنین سبک وزن بودن دستگاه نیز پرداخته شده است. در این مدل از دستگاه کاور دربرگیرنده المنت های حرارتی با چهار لایه عایق پوشیده شده است که در هنگام کار با دستگاه به هیچ عنوان دست کار دچار آسیب ناشی از سوختگی نشود. المنت های حرارتی دستگاه از تک تیوب به دوئال تیوب ارتقاء داده شده اند. بر روی سینی حرارتی 4 فنر تقسیم فشار جهت اعمال فشار یکنواخت به کف دستگاه قرار گرفته است. دو جک پنوماتیک زیر دستگیره دستگاه جهت نرم باز شدن درب دستگاه قرار گرفته است. همچنین بر روی برد الکترونیکی دستگاه یک سوویچ SCR جهت انتقال کنترل از برد اول به برد پشتیبان جهت افزایش طول عمر برد الکترونیکی قرار گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کار با دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 40 و همچنین قیمت روز دستگاه و ویدئوی دستگاه می توانید از لینک زیر استفاده کنید. دستگاه چاپ روی تیشرت 40 در 40

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد