" /> چاپ لوگو روی ماگ و لیوان تبلیغاتی

چاپ لوگو روی ماگ و لیوان تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی و سرامیکی با لوگو اختصاصی از جمله محصولات پرطرفدار و مورد توجه شرکت ها , موسسات و بطور کل تمام صنوف جهت تبلیغات , هدیه به کارمندان , همسان سازی محیط کار با نماد شرکتی و نهایتا ماگ و لیوان شخصی می باشد. ماگ های تبلیغاتی از گذشته تا به امروز همچنان یکی از محصولات پر طرفدار چاپی و از پرفروش ترین کالاهای صنف چاپ و تبلیغات بشمار می آیند. امروزه انواع مختلفی ماگ سرامیکی در طرح ها ورنگبندی ها متنوع در بازار چاپ عرضه می شوند اما ماگ سفید ساده بدلیل طراحی ساده و در عین حال قیمت مقرون بصرفه همچنان پرطرفدار و پرفروش ترین محصول صنعت چاپ تزیینی است.

چاپ لوگو روی ماگ و لیوان تبلیغاتی

چاپ ماگ تبلیغاتی عمده

چاپ ماگ سرامیکی تبلیغاتی به روش تصعیدی با استفاده از پرینتر های 6 رنگ چاپ دیجیتال و پرس های حرارتی با سیستم حرارتی ثابت صورت می گیرد. ماگ های استفاده شده از بهترین نوع ماگ وارداتی در مدل های متنوع شامل ماگ سفید ساده , نیم ماگ سفید ساده , ماگ دسته داخل رنگی , ماگ دسته قلبی , ماگ طلایی , ماگ نقرهای و بسیار دیگر از انواع ماگ می باشند.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد