مواد خام سابلیمیشن

محصولات درجه یک تولید داخل و وارداتی

مواد خام سابلیمیشن درجه یک و با کیفیت از پر اهمیت ترین و پر اولویت ترین ابزار و وسایل در راستای ایجاد اعتبار در کسب و کارهای تولیدی بخصوص در صنعت چاپ و تبلیغات است. استفاده از محصولات و مواد اولیه مرغوب با درجه کیفی بالا نه تنها باعث کاهش ضرر و زیان در امر تولید می شود, بلکه موجبات افزایش سود حداکثری را برای تولید کننده فراهم می سازد. مجموعه چاپ دیجیتال چهاپه با حدود یک دهه فعالیت در صنعت چاپ یکی از معتبرین ترین مراکز تهیه و توزیع محصولات درجه یک خام و ماشین آلات چاپ سابلیمیشن بوده است.

از اصلی ترین خصوصیات مجموعه چاپ دیجیتال چهاپه که درتمامی سال های فعالیت خود موجب تفاوت و تمایز چشم گیر در نگاه سفارش دهندگان بوده است , یک تهیه و توزیع تماما محصولات درجه یک و دیگری مسئولیت پذیری و پاسخگویی در تمام بخش های فعالیت خود بوده است.

از مواد خام سابلیمیشن تهیه شده توسط چهاپه می توان به انواع ماگ درجه یک خام سابلیمیشن, تیشرت های مختص چاپ سابلیمیشن , کاغذهای درجه یک, محصولات چوبی با پوشش کوتینگ درجه یک , انواع کاشی و سرامیک با پوشش کوتینگ درجه یک و بیش از یکصد محصول دیگر اشاره کرد.

مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن
مواد خام سابلیمیشن

مواد خام سابلیمیشن عبارتند از محصولات و کالاهایی که قابلیت چاپ به روش سابلیمیشن یا همان چاپ تصعیدی را دارا باشند به همین منظور محصولاتی تولید شده اند که عمدتاً واردات کشور چین هستند و برخی از این محصولات نیز تولید داخل می باشند. محصولاتی که قابلیت چاپ سابلیمیشن را دارند و برای این چاپ مطلوب هستند می بایست دارای مواد پلی مری مانند پلی استر و پی وی سی باشند به این دلیل که منافذی بر روی سطوح پلی مری وجود دارد که در هنگام حرارت دیدن باز شده و جوهر های تصعید شده را در خود نگه می دارند و در هنگام سرد شدن این منافذ بسته شده و جوهر تصویر را در خود نگه می دارند.مواد خام سابلیمیشن که تولید کشور چین می باشند اکثرا شامل لیوان های سرامیکی , پازل , پد موس , جا کلیدی , انواع آینه , چسب نسوز و ... برخی محصولات دیگر هستند که هزینه تولید آنها در کشور بصرفه نیست یا اینکه تکنولوژی و توان تولید این محصولات با کیفیت مطلوب ممکن نیست به همین دلیل این محصولات با هزینه های بصرفه تر نسبت به هزینه های تولید در داخل کشور وارد می شوند.

مواد خام سابلیمیشن دیگر نیز که تولید داخل می باشند همانند برخی پازل های مقوایی , پازل های مگنتی , تخته شاسی , کاشی , بشقاب , ساعت های ام دی اف که پس از تولید و پوشش دهی سطح این محصولات با مواد پلی مری همانند مواد کتینگ آماده برای مصرف بعنوان محصولات سابلیمیشن می شوند و در کیفیت های مختلف در دسترس همکاران قرار دارند.مواد خام سابلیمیشن دیگر تولید داخل می توان انواع تیشرت های اسپان , تیشرت های ملانژ , تیشرت های پنبه , انواع پرچم , انواع کوسن مخمل , کوسن ساتن اشاره کرد که مواد اولیه تولید این محصولات مانند نخ پلی استر یا نخ های پنبه ای یا خود پارچه های ساتن اکثرا وارداتی و گاهی اوقات نیز تولید داخل می باشند.

مواد خام سابلیمیشن باوجود گستردگی فراوان در تنوع و کیفیت به عامل جوهر و کاغذ بستگی دارند انتخاب نوع درست کاغذ و جور , بر روی کیفیت چاپ این محصولات تاثیر بسزایی خواهد داشت در خصوص جوهر و کاغذ سعی شده است که بهترین جوهر هم نظر قیمت و هم از نظر کیفیت در دسترش همکاران قرار بگیرد و دو مدل کاغذ کره ای و کاغذ معمولی برای چاپ بر روی سطوح پارچه ای و سطوح سرامیکی انتخاب و توزیع شود.


چاپ دیجیتال چهاپه امروز با دارا بودن یک دفتر مرکزی واقع در مرکز تهران و یک نمایندگی توزیع کننده مواد خام سابلیمیشن در جنوب تهران و همچنین یک کارگاه چاپ کاشی کوره ای , از معتبرترین و اصلی ترین توزیع کنندگان مواد خام سابلیمیشن و خدمات دهندگان چاپ کاشی کوره ای می باشد. چهاپه امروز با کارآفرینی, مشاوره و حمایت آموزشی از صدها جوان جویای کار و علاقمند به فعالیت در رشته خدمات چاپ غیر صنعتی , از پیشگامان این صنعت می باشد.تولید مواد خام سابلیمیشن پارچه ای از جمله تولید تیشرت های خام سابلیمیشن درجه یک از مهم ترین محصولات و همچنین واردات دستگاه های چاپ سابلیمیشن درجه یک از دیگر خدمات چهاپه می باشد.محصولات جدید توزیع شده توسط چهاپه شامل انواع کاشی های کوتینگ شده درجه یک با پوشش مات و براق و شب تاب , انواع تخته شاسی های ام دی اف با پوشش کوتینگ مات , براق و شب تاب , انواع محصولات تزیینی شامل زیر لیوانی ام دی اف , زیر لیوانی کریستال , فندک های تزیینی و تولید و توزیع ده ها محصول دیگر از جمله خدمات جدید چهاپه است.

از ویژگی های دیگر خدمات توزیع محصولات خام توسط چهاپه می توان دسترسی به کاملترین لیست قاب موبایل خام سابلیمیشن مخصوص دستگاه های دوبعدی اشاره کرد که این لیست شامل بیش از 330 مدل از قاب های موبایل بروز و جدید از جمله برند های Iphone , Samsung می باشد. لازم به ذکر است بدلیل تنوع زیاد و تعدد محصولات خام سابلیمیشن در حال حاضر برخی از این محصولات فرعی از تمرکز در فروش توسط چهاپه خارج بوده و ارائه نمی شوند و ممکن است در آینده در لیست فروش ما قرار گیرند