جوهر شش رنگ سابلیمیشن

جوهر های شش رنگ سابلیمیشن در مدل ها و برند های متنوع در بازار چاپ عرضه می شوند و بیشتر در دو نوع ساخت چین و ساخت کره طبقه بندی شده که هریک دارای ویژگی های خاص خود می باشند.جوهر برند وکس تحت لیسانس بایر آلمان به مراتب ارزان تر از جوهرهای کره ای عرضه شده و طبق تجربه اپراتورهای سابلیمیشن از کیفیت عالی برخوردار هستند.باید در نظر داشت که بهترین نوع جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن جوهرهایی خواهند بود که به مرور زمان باعث گرفتی و خرابی هد پرینتر شما نشوند,در مخزن های رنگ ته نشین نشده و همچنین قابلیت ترنسفر بالا داشته , اگر جوهر مورد استفاده شما این خواص را نداشته باشد بزودی با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد.در حال حاضر گروه چاپ چهاپه جوهر های 6 رنگ سابلیمیشن wox را به شما عرضه می کند.

جوهر شش رنگ سابلیمیشن

جوهر شش رنگ لیسانس آلمان سابلیمیشن Wox

جوهرهای با کیفیت و شناخته شده wox در ست های 6 عددی 100ml محصول دیگری ارائه شده توسط چهاپه میباشد.جوهر های وکس از دیگر جوهر های مخصوص چاپ سابلیمیشن ساخته شده درجه یک می باشند که چاپ با استفاده از این رنگ ها کاملا براق و طبیعی خواهد شد.جوهر های وکس از جمله جوهرهای مخصوص چاپ حرارتی هستند که از نظر کیفیت و شفافیت فوق العاده بی نظیر می باشند , البته از نظر قیمت بسیار بصرفه تر از جوهر های دیگر هستند. جوهر های وکس کاملا قابل استفاده با تمام کاغذ های ترنسفر هستند و دوستدار محیط زیست نیز می باشند.

  • شفافیت رنگ متناسب و معمول
  • رنگ سابلیمیشن وکس ویژگی های فوق العاده خود را بر روی پارچه های پلی استر و پلی کربنات به هنگام شستشو به نمایش می گذارد که کاملا مقاوم در برابر اسید و مواد شیمیایی قابل شستشو می باشد.
  • مناسب برای استفاده بر روی انواع کاغذهای ترنسفر سابلیمیشن.
  • دوستدار محیط زیست.
جوهر لیتری سابلیمیشن

جوهر سابلیمیشن چهار رنگ لیتری

جوهر سابلیمیشن لیتری در برندهای متنوع مختص استفاده در پلاترهای لارج فرمت چاپ سابلیمیشن می باشند. از ویژگی این جوهرها سازگاری با هدهای بسیار حساس پلاترها و همچنین عدم ایجاد گرفتی در نازل های هد پرینتر می باشند. ویژگی دیگر جوهرهای ارائه شده توسط چهاپه رنگ های بسیار واقعی و پر رنگ این جوهرها بخصوص در رنگ مشکی می باشند.

  • شفافیت رنگ متناسب و معمول
  • رنگ مشکی پر رنگ
  • مناسب برای استفاده بر روی انواع کاغذهای ترنسفر سابلیمیشن.
  • عدم آسیب به هد
فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد