قاب موبایل خام سابلیمیشن

قاب موبایل خام مختص چرم چوب رزین

قاب موبایل خام سابلیمیشن سومین محصول پرفروش و پرطرفدار ارائه شده توسط چهاپه است که در دو مدل ژله ای مشکی و هارد مشکی دو بعدی موجود است. قاب موبایل های خام بدلیل وجود 1 تا 2 میلی متر عمق و گپ بر روی سطح خود قابل استفاده در صنایع دستی نیز می باشند لذا از جمله موارد استفاده از قاب های خام سابلیمیشن جدا از چاپ می توان تزیین با استفاده از چرم , چوب و رزین را نام برد. همگی قاب های خام ساخت و تولید کشور چین می باشند و صرفا جهت چاپ سابلیمیشن تولید شده اند (البته قابل استفاده در صنایع دستی مانند کار با چرم , چوب و رزین هم می باشند) و بدلیل داشتن پلیت چاپی قیمت گرانتری نسبت با دیگر انواع قاب موجود در بازار دارند.

قاب موبایل خام

قاب موبایل خام دو بعدی که در اصل از یک قسمت بدنه پلاستیکی و یک قسمت پلیت آلومینیومی تشکیل شده اند و به همین خاطر با نام قاب موبایل دو بعدی شناخته می شوند. قاب های دو بعدی در دو مدل هارد و ژله ای دسته بندی می شوند که در پایین توضیحی خلاصه در مورد شکل این قاب ها داده خواهد شد. قاب خام سابلیمیشن ژله ای دارای بدنه پلاستیکی سخت مشکی رنگ با لبه های ژله ای (پلاستیک نرم و انعطاف پذیر) است , بر روی بدنه یک روکش چسب قرار دارد و در بسته بندی این قاب موبایل یک پلیت آلومینیومی پوشش داده شده با مواد چاپ پذیر نیز وجود دارد. این مدل از قاب با نام قاب ژله ای دو بعدی شناخته می شود. قاب خام سابلیمیشن هارد دارای بدنه پلاستیکی سخت و مشکی رنگ با لبه های سخت (لبه های قاب نیز همانند پشت قاب سخت می باشد) است , بر روی بدنه یک روکش چسب قرار دارد و در بسته بندی این قاب موبایل یک پلیت آلومینیومی پوشش داده شده با مواد چاپ پذیر نیز وجود دارد. این مدل از قاب با نام قاب هارد دو بعدی شناخته می شود. قاب خام سابلیمیشن سه بعدی دسته دوم از قاب های خام سابلیمیشن می باشند که بدنه تمام پلاستیک سخت به رنگ سفید دارند و از آنجا که تمام لبه ها و تمام بدنه روی این دسته از قاب ها قابل چاپ با دستگاه های سه بعدی است این مدل از قاب با نام قاب سه بعدی شناخته می شود.

قاب موبایل خام برای چرم چوب رزین چاپ

قاب موبایل خام

برای چرم کاری چوب رزین و چاپ

کاور خام موبایل برای چرم چوب رزین چاپ

قاب موبایل های خام در اصل قاب های وارداتی با کیفیت بالا هستند که دارای یک بدنه پلاستیکی سخت و مقاوم با لبه هایی از پلاستیک نرم و انعطاف پذیر هستند , بر روی این بدنه پلاستیکی یک چسب مقاوم با روکش محافط سفید رنگی وجود دارد که با جداکردن این روکش , چسباندن چرم بر روی بدنه قاب تسهیل می شود. همچنین بر روی بدنه قاب یک جای خالی (گپ) دو میلیمتر جهت کار بار چرم , چوب یا رزین وجود دارد.بهمراه این بدنه یک پلیت آلومینیومی قابل چاپ به روش سابلیمیشن که می تواند به عنوان الگو جهت برش چرم استفاده شود نیز, وجود دارد.