کاغذ سابلیمیشن

انتخاب نوع کاغذ سابلیمیشن برای داشتن چاپ با کیفیت به خودی خودی از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که کاغذ های نامرغوب و یا کاغذهای متفرقه تاثیر زیادی بر روی کیفیت چاپ خواهند داشت.بطوری کلی انواع کاغذ با گرماژ متفاوت درجه بندی می شوند بعنوان مثال کاغذهای دارای گرماژ 100 به نسبت از کاغذهای گرماژ 110 گرم کیفیت پایین تری از نظر ساختار دارند.همچنین باید در نظر داشت نوع کاغذی که انتخاب می کنید باید توان ترنسفر رنگ قابل قبولی داشته باشد.همچنین استحکام کاغذ باید به قدری باشد که پس از چاپ شدن حالت خیس شدن و لول شدن به خود نگیرد.طبق تجربه اپراتور های چاپ سابلیمیشن کاغذ های متفرقه از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند و تنها کاغذ های کره ای از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.همچنین کاغذ ها را می توان بر اساس نوع سفارش شما طبقه بندی کرد بطوری که برخی کاغذها مخصوص سفارشات تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند و برخی کاغذ ها مخصوص سفارشات تک می باشند.در هر حال نوع کاغذ انتخابی شما تاثیری بسیاری بر کیفیت چاپ شما و همچنین بودجه مالی شما خواهد داشت.

رول کاغذ سابلیمیشن

رول کاغذ سابلیمیشن کوتد مختص چاپ بر روی شال و روسری , پارچه ملحفه ای در ابعاد 162 سانتیمتر و متراژ 500 متری محصول دیگر توسط مجموعه چهاپه. گرماژ کاغذهای ارائه شده شامل 25 گرم , 35 گرم , 40 گرم , 45 گرم و 63 گرم می باشد. کاغذ رول سابلیمیشن بیشتر مناسب چاپ بر روی شال و روسری می باشد ,در انتخاب گرماژ مناسب کاغذ همواره به چند نکته می بایست توجه کرد که این نکات شامل توجه به ضخامت پارچه , توجه به میزان غلظت رنگ در طرح و نهایتا توجه به میزان رنگ پذیری پارچه مورد نظر .

کاغذ رول سابلیمیشن


مشخصات کاغذهای روب سابلیمیشن
گرماژ 25 گرم کوتد عرض 162 سانتیمتر متراژ 500 متری مختص شال و روسری
گرماژ 35 گرم کوتد عرض 162 سانتیمتر متراژ 500 متری مختص شال و روسری
گرماژ 40 گرم کوتد عرض 162 سانتیمتر متراژ 500 متری مختص شال و روسری
گرماژ 45 گرم کوتد عرض 162 سانتیمتر متراژ 500 متری مختص شال و روسری
گرماژ 63 گرم کوتد عرض 162 سانتیمتر متراژ 500 متری مختص شال و روسری
کاغذ سابلیمیشن درجه یک

کاغذ سابلیمیشن شیت

کاغذ سابلیمیشن شیت یا کاغذهای سابلیمیشن در بسته های 100 برگی سایز A4 و A3 در مدل های متنوع در بازار چاپ موجود می باشد. کاغذهای ارائه شده توسط چهاپه تولید شده توسط کشور آلمان جهت استفاده در پرینترهای خانگی می باشند. مهمترین ویژگی یک کاغذ با کیفیت در هنگام خرید جدا از توجه به قیمت , توجه به این نکته است که کاغذ خریداری شده حتما زود خشک , با توان انتقال رنگ بالا باشد و در پرینتر شما گیر نکند. کاغذهای ارائه شده توسط مجموعه چهاپه کاغذهای گرماژ 110 گرم می باشند که مختص پرینترهای خانگی تولید شده اند. از ویژگی های این نمونه از کاغذ عدم لول خوردن زیر پرس , عدم گیر کردن در پرینتر و عدم پخش رنگ پس از چاپ می باشد.این کاغذها بدلیل حرارت دیده بودن و همچنین پوشیده شده بودن با مواد کوتینگ درجه یک سریعا خشک می شوند و رد غلطک پرینتر هیچگاه بر روی این کاغذ نمی افتد. مطلب نهایی اینکه از نمونه از کاغذ از میزان ترنسفر رنگ 95% به بالا برخوردار است.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد