چاپ پد موس تبلیغاتی

چاپ پدموس تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات متنوع گروه چاپ چهاپه می باشد. امروزه استفاده از رایانه در تمامی شرکت ها , سازمان ها , بانک ها و حتی در منازل بعنوان یک وسیله کاربردی وکاملا ملزوم است. لذا استفاده از پدموس هم امری بدیهی و ضروری می باشد و چه بهتر اینکه این پدموس با چاپ نقش , طرح دلخواه و یا لوگوی مربوط به سازمان یا کسب و کار شما باشد تا با این روش آسان تبلیغات یکپارچه و منظم در جهت معرفی برند سازمانی خود انجام دهید. پدموس های مورد استفاده توسط گروه چاپ چهاپه از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است بطوریکه چاپ انجام شده به هیچ وجه پاک نمی شود و همچنین پارچه چاپی قرار گرفته بر روی این پدموس ها بر اثر شستشو هرگز جدا نمی شود. چاپ طرح یا لوگو دلخواه بر روی این پدموس ها بدون محدودیت رنگ و طرح و با استفاده از دستگاه های بروز چاپ دیجیتال و دستگاه های پرس حرارتی بصورت تک و تیراژ صورت می گیرد.شما می توانید حتی یک عدد پد موس با طرح اختصاصی خود داشته باشید تنها کافیست طرح خود را بصورت یک فایل با کیفیت برای ما ارسال کنید.

پدموس های مستطیل ارائه شده توسط چهاپه از کیفیت فوق العاده برخوردار بوده بطوری که حتی با شستشوی مداوم پارچه قرار گرفته بر روی پدموس از لایه ژله ای یا لاستیکی آن به هیچ عنوان جدا نمی شود.چاپ بر روی این پدموس ها بصورت مستقیم صورت می گیرد بطوری که رنگ چاپ کاملا جذب لایه پارچه ای یا برزنتی مخصوص پدموس می شود. پدموس های تهیه شده بطور معمول دارای ابعاد 18 در 21 سانتیمتر می باشند و چاپ طرح دلخواه شما نیز در همین ابعاد صورت می گیرد.همچنین از موارد استفاده از پدموس های مستعطیل در زمان سمینار ها یا همایش ها توسط شرکت های معتبر جهت هدیه به مشتریان خاص خود می باشد.در صورت سفارش تیراژ امکان چاپ لوگوی اختصاصی شما با قیمت های فوق العاده توسط ما امکان پذیر است.

چاپ روی پد موس تبلیغاتی
قیمت 45.000 تومان
نوع پدموس پدموس ساده مستطیل
نوع پارچه پارچه برزنتی و کف لاستیکی
درجه کیفی A
مدت زمان تحویل یک تا سه روز کاری
روش چاپ چاپ تصعیدی
اندازه چاپ در 20*24 سانتیمتر
سفارش چاپ روی پدموس در وب سایت
سفارش چاپ روی پدموس در تلگرام
فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد