ماگ خام سابلیمیشن

ماگ های خام سابلیمیشن یا لیوان های مخصوص چاپ حرارتی در انواع متنوعی در بازار چاپ موجود هستند.بطور کلی لیوان های مخصوص چاپ سابلیمیشن همگی در کشور چین ساخته شده و واردات کشور چین هستند.این لیوان ها برای اینکه قابلیت چاپ به روش تصعیدی را دارا شوند, در کارخانه سازنده با مواد مخصوص شیمیایی به نام کتینگ پوشیده می شوند.لیوان های تولید شده با درجه بندی های مختلفی از نظر کیفیت بسته بندی می شوند.لیوان های نوع A از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و دارای استحکام بالایی هستند , بعنوان مثال لیوان های درجه A سفید رنگ از جنس سرامیک مرغوب از پرسلن بالایی برخوردار بوده .ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که لیوان های عرضه شده توسط چهاپه از کیفیت A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق و درخشنده خواهد شد.

ماگ سفید خام سابلیمیشن

ماگ سفید خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz از پرفروش ترین و معروف ترین انواع لیوان در چاپ محسوب می شود, این لیوان های جنس سرامیک مرغوب ساخته شده و بدنه آنها کاملا قابل چاپ به روش تصعیدی می باشد.فاصله 1.5 نیم سانتیمتر در هر دو طرف لیوان تا دسته لیوان قابل چاپ نمی باشد.لیوان های تهیه شده توسط چهاپه از درجه A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق می شوند.این لیوان ها در کارتن های 36 عددی عرضه می شوند. در صورتی که شما در شهرستان سکونت دارید , امکان ارسال این محصول از طریق باربری و اتوبوس رانی امکان پذیر است.

ماگ حرارتی سابلیمیشن

ماگ حرارتی خام سابلیمیشن 11Oz

ماگ جادویی خام سابلیمیشن یا ماگ حرارتی بخصوص مدل کوتینگ فول مات و کوتینگ مات از جمله پرفروش ترین انواع ماگ می باشند که همواره مورد توجه سفارش دهندگان خدمات چاپ قرار می گیرند. چاپ بر روی این نمونه از ماگ درصورتی که از کاغذ و جوهر مرغوب استفاده شود بسیار شکیل و زیبا خواهد شد.ماگ های حرارتی خام سابلیمیشن پس از جداسازی و کنار گذاشتن ماگ های معیوب بصورت کارتن های 36 عدد قابل عرضه می باشند.

ماگ دسته داخل رنگی سابلیمیشن

ماگ دسته داخل رنگی خام سابلیمیشن 11Oz

ماگ های دسته داخل رنگی ماگ های دسته داخل رنگی سومین مورد از ماگ هایی پرفروش مختص چاپ به روش سابلیمیشن است که در رنگ های مشکی , صورتی , سرمه ای , قرمز , سبز , آبی و نارنجی موجود است. این نمونه از ماگ بدلیل رنگی بودن دسته و داخل لیوان گزینه ای مناسب برای چاپ لوگو و نماد های رنگی جهت ست کردن با رنگ دسته و داخل ماگ می باشد. همچنین از نمونه از ماگ بسیار مناسب برای چاپ تصاویر کارتنی و تمام رنگی است. ماگ های دسته داخل رنگی پس از جداسازی ماگ های معیوب در کارتن های 36 عددی قابل ارائه و فروش هستند.

فنجان خام سابلیمیشن

فنجان خام سابلیمیشن یا نیم ماگ

فنجان خام سابلیمیشن یا نیم ماگ محصول فانتزی دیگر مختص چاپ تصاویر به روش سابلیمیشن می باشد. برای چاپ بر روی این نمونه از نیم ماگ حتما نیاز به قالب 6Oz یا همان قالب فنجان است و با قالب ماگ بزرگ امکان چاپ بر روی این محصول ممکن نیست لذا قبل از خرید این محصول حتما به این نکته دقت کنید. نیم ماگ های 6oz در کارتن های 48 عددی قابل عرضه می باشند.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد