جوهر شش رنگ سابلیمیشن

جوهر های شش رنگ سابلیمیشن در مدل ها و برند های متنوع در بازار چاپ عرضه می شوند و بیشتر در دو نوع ساخت چین و ساخت کره طبقه بندی شده که هریک دارای ویژگی های خاص خود می باشند.جوهر برند وکس تحت لیسانس بایر آلمان به مراتب ارزان تر از جوهرهای کره ای عرضه شده و طبق تجربه اپراتورهای سابلیمیشن از کیفیت عالی برخوردار هستند.باید در نظر داشت که بهترین نوع جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن جوهرهایی خواهند بود که به مرور زمان باعث گرفتی و خرابی هد پرینتر شما نشوند,در مخزن های رنگ ته نشین نشده و همچنین قابلیت ترنسفر بالا داشته , اگر جوهر مورد استفاده شما این خواص را نداشته باشد بزودی با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد.در حال حاضر گروه چاپ چهاپه جوهر های 6 رنگ سابلیمیشن wox را به شما عرضه می کند.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

جوهر سابلیمیشن wox

جوهر شش رنگ لیسانس آلمان سابلیمیشن Wox

جوهرهای با کیفیت و شناخته شده wox در ست های 6 عددی 100ml محصول دیگری ارائه شده توسط چهاپه میباشد.جوهر های وکس از دیگر جوهر های مخصوص چاپ سابلیمیشن ساخته شده درجه یک می باشند که چاپ با استفاده از این رنگ ها کاملا براق و طبیعی خواهد شد.جوهر های وکس از جمله جوهرهای مخصوص چاپ حرارتی هستند که از نظر کیفیت و شفافیت فوق العاده بی نظیر می باشند , البته از نظر قیمت بسیار بصرفه تر از جوهر های دیگر هستند. جوهر های وکس کاملا قابل استفاده با تمام کاغذ های ترنسفر هستند و دوستدار محیط زیست نیز می باشند.

  • شفافیت رنگ متناسب و معمول
  • رنگ سابلیمیشن وکس ویژگی های فوق العاده خود را بر روی پارچه های پلی استر و پلی کربنات به هنگام شستشو به نمایش می گذارد که کاملا مقاوم در برابر اسید و مواد شیمیایی قابل شستشو می باشد.
  • مناسب برای استفاده بر روی انواع کاغذهای ترنسفر سابلیمیشن.
  • دوستدار محیط زیست.
مجوزات قانونی چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. تهران اخذ کرده است.

logo-samandehi

همچنین چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.

تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد