سفارشات ثبت شده در تاریخ 25/12/1397 به بعد در تاریخ 17/01/1398 پردازش و پیگیری خواهند شد.

تیشرت خام مخصوص چاپ سابلیمیشن

تیشرت نیز یکی دیگر از محصولات پرفروش در چاپ سابلیمیشن محسوب می شود که همانند دیگر محصولات چاپی در مدل های متنوعی عرضه می شوند.تیشرت های سفید اسپان پنبه سابلیمیشن برای مثال از پرفروش ترین انواع تیشرت مخصوص چاپ بشمار می آیند یک به این دلیل که قیمت فوق العاده بصرفه ای دارند و دو به این دلیل که چاپ بر روی انها فوق العاده پر رنگ می شود و کاملا به خورد الیاف پارچه اسپان می رود.قبل از خرید هر نوع تیشرت باید به نوع تراکم پارچه تیشرت یا پنبه ای بودن و یا پلاستیکی بودن آن بخوبی توجه کرد که در هنگام استفاده با مشکلی روبرو نشویم.گروه چاپ چهاپه برای دستری آسان سفارش دهندگان سعی کرده است طیف وسیعی از انواع تیشرت مخصوص چاپ به روش سابلیمیشن را در یک جا جمع آوری کرده و با قیمت های فوق العاده به شما ارائه دهد.

کانال تلگرام ما تلگرام پاسخگویی

تیشرت سفید اسپان سابلیمیشن

تیشرت سفید اسپان پنبه دوخته شده از پارچه های مرغوب و تراکم بالای اسپان و پنبه که ترکیبی از 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه می باشد.این تیشرت ها دارای یقه های نواری هستند که برخلاف تیشرت های یقه بافتی باعث حساسیت پوست نمی شوند.همچنین پارچه های اسپان به دلیل داشتن نخ پلی استر قابلیت جذب رنگ های چاپ سابلیمیشن را دارند به همین دلیل طرح چاپ شده شما کاملا بخورد الیاف پارچه این تیشرت های می رود.بطوری کلی تیشرت های اسپان مردانه آستین کوتاه از سایز small تا سایز 3XL دوخته شده و به شما با قیمت های فوق العاده عرضه می شوند.

 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 1
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 2
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 3
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 4
 • تیشرت اسپان بچگانه سایز 5
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز small
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز medium
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز large
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز xLarge
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز 2xLarge
 • تیشرت اسپان بزرگال سایز 3xLarge
تیشرت سفید اسپان

تیشرت ملانژ سابلیمیشن

تیشرت های ملانژ یا طوسی رنگ مخصوص چاپ سابلیمیشن نیز با پارچه های مرغوب ملانژ که ترکیبی از 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه تهیه می شوند از انواع دیگر تیشرت های پر فروش مخصوص چاپ سابلیمیشن به شمار می آیند.چاپ بر روی این تیشرت های در رنگ های تیره فوق العاده زیبا و چشمگیر می شود. همچنین پارچه های ملانژ همانند پارچه های اسپان به دلیل داشتن نخ پلی استر قابلیت جذب رنگ های چاپ سابلیمیشن را دارند به همین دلیل طرح چاپ شده شما کاملا بخورد الیاف پارچه این تیشرت های می رود.بطوری کلی تیشرت های ملانژ مردانه آستین کوتاه از سایز small تا سایز 3XL دوخته شده و به شما با قیمت های فوق العاده عرضه می شوند.

تیشرت ملانژ مردانه

تیشرت 100% پنبه

تیشرت های 100% پنبه همانطور که از نامشان پیداست با پارچه هایی از جنس 100 درصد پنبه تهیه شده , البته این نوع تیشرت های بدلیل داشتن نخ پنبه امکان چاپ مستقیم ندارند و فقط امکان چاپ به روش لیبلی بر روی این تیشرت ها میسر است.یعنی اینکه بر روی لیبل های مخصوص چاپ سابلیمیشن عمل چاپ انجام شده و توسط دستگاه پرس بر روی تیشرت نصب می شود.تیشرت های پنبه بیشتر مخصوص افرادی هستند که پوستشان به نخ پلی استر حساس است.همچنین این تیشرت ها از سایز small تا 3XL دوخته شده و به شما با قیمت های فوق العاده عرضه می شوند.همچنین تیشرت های پنبه ای در رنگ های متنوعی موجود هستند.

تیشرت پنبه ای مردانه

سویشرت ملانژ کلاه دار - هودی

سویشرت ملانژ ملانژ یا طوسی رنگ مخصوص چاپ سابلیمیشن نیز با پارچه های مرغوب ملانژ داخل کرکی که ترکیبی از 60 درصد پلی استر و 40 درصد نخ پنبه تهیه می شوند از انواع دیگر لباس مخصوص فصول پاییز و زمستان می باشند که جزء پر فروش ترین لباس های مخصوص چاپ سابلیمیشن به شمار می آیند.چاپ بر روی این سویشرت ها در رنگ های تیره فوق العاده زیبا و چشمگیر می شود. همچنین پارچه های ملانژ تو کورکی همانند پارچه های اسپان به دلیل داشتن نخ پلی استر قابلیت جذب رنگ های چاپ سابلیمیشن را دارند به همین دلیل طرح چاپ شده شما کاملا بخورد الیاف پارچه این لباس ها می رود.بطوری کلی سویشرت های ملانژ مردانه آستین بلند کلاه دار از سایز small تا سایز 3XL دوخته شده و به شما با قیمت های فوق العاده عرضه می شوند.

سویشرت ملانژ کلاه دار هودی

تیشرت آستین بلند

همچنین انواع تیشرت های آستین بلند مخصوص فصول سرد سال چه از جنس اسپان , چه تمام پنبه ای و چه ملانژ نیز توسط خیاطان حرفه ای گروه چاپ چهاپه دوخته و تهیه می شوند.البته تیشرت های ترکیبی مانند تیشرت های آستین رنگی یا تیشرت های رگلان نیز در سایز های متنوع و رنگ بندی های متنوع توسط چهاپه عرضه می شوند.

مجوزات قانونی گروه چاپ چهاپه

وب گاه گروه چاپ چهاپه مجوزات قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است. همچنین چهاپه پروانه فعالیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است. کانال تلگرامی چهاپه در سامانه شامد (شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال) ثبت شده است, لذا با اطمینان و اعتماد کامل می توانید خرید اینترنتی کنید و با ما همراه باشید.

ای نماد
logo-samandehi
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال سروش چهاپه
کانال ایتا چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد