دستگاه چاپ DTF

دستگاه چاپ طرح بر روی انواع البسه

دستگاه چاپ دی تی اف در اصل یک چاپگر نیمه صنعتی یا صنعتی با امکان چاپ رنگ سفید (لاتکس) و چهار رنگ CMYK بر روی فیلم ترنسپرنت دی تی اف (PET Film) است. دستگاه های چاپ نیمه صنعتی DTF دارای دو هد XP600 و دستگاه های چاپ صنعتی DTF دارای دو هد یا چهار هد اپسون i3200 برای چاپ با عرض بیشتر می باشند. در پروسه چاپ به روش DTF پس از چاپ طرح بر روی فیلم مخصوص , پودر چسب سفید یا مشکی رنگی توسط دستگاه (بر روی فیلم چاپ شده) پاشیده شده و در مرحله بعد توسط بخش شیکر پودر چسب های اضافی جداسازی می شود. نهایتا در مرحله پایانی , فیلم چاپ شده و چسب بر روی فیلم به زیر هیتر رفته و پودر چسب در اثر حرارت ذوب شده و چاپ DTF آماده به استفاده بر روی انواع البسه خواهد بود.

اگرچه در نگاه اول چاپ دیجیتال DTF می تواند جایگزین خوبی برای دیگر روش های چاپ تصاویر رنگی بر روی البسه پنبه ای به حساب آید, اما در نهایت هر یک از روش های چاپ ویژگی های منحصر بفرد و مخصوص به خود را دارند که هیچگاه هیچکدام در جای خود قابل مقایسه با دیگری نیستند. بطور کلی دستگاه چاپ دی تی اف مناسب کارگاه و تولیدی های چاپ لباس با تیراژ پایین و متوسط و دستگاه چاپ صنعتی مناسب تولیدی ها و یا کارگاه های چاپ با تیراژ متوسط و بالا است.

پلاتر نیمه صنعتی چاپ DTF

  • ساخت کشور: چین
  • سایز چاپ: 30 cm
  • تعداد رنگ: پنج رنگ
  • مخزن: فابریک دارد
  • هیتر: فابریک دارد
  • شیکر: فابریک دارد
  • رول جمع کن: فابریک دارد
  • گارانتی: دارد
پلاتر چاپ دی تی اف نیمه صنعتی
پلاتر چاپ dtf نیمه صنعتی
پلاتر چاپ دی تی اف نیمه صنعتی

دستگاه پلاتر چاپ DTF نیمه صنعتی

دستگاه پلاتر چاپ DTF نیمه صنعتی ارائه شده توسط مجموعه چهاپه دارای دو هد XP600 با قابلیت چاپ با عرض 30 سانتیمتر بر روی رول های DTF با سرعت بالا است. بر روی این پلاتر سیستم همزن جوهر جهت جلوگیری از ته نشین شدن رنگ ها تعبیه شده است. در کنار این پلاتر نیمه صنعتی , سیستم شیکر پودر چسب و هیتر با قابلیت تنظیم دما و رول جمع کن خودکار با قابلیت تنظیم سرعت قرار دارد. دستگاه اشاره شده مناسب کارگاه های تولیدی لباس یا چاپ لباس در تیراژ پایین تا متوسط می باشد. تمام مواد اولیه از جمله جوهر , فیلم ترنسپرنت و پودر چسب DTF نیز در کنار این دستگاه موجود و قابل عرضه است.

پلاتر چاپ DTF دو هد
نوع هد XP600 دو عدد
نوع چاپ DTF
تکنولوزی جوهر DTF INK
تعداد رنگ 5 رنگ
رنگ ها Black, Cyan, Yellow, Magenta, White,White
مشخات نازل ها (360 Nozzles C M), 180 Nozzles per Color(y,b,w,w)
سایز چاپ 30 cm
ضخامت مدیا 1.5 تا 8 میلیمتر
حداکثر وزن رول 55 kg
سیستم هیتر مدیا دارد
سیستم پاچش پودر دارد
رابط اتصال USB
نرم افزار ریپ دارد
وزن 60 kg