چاپ روی ماگ | لیوان

چاپ لوگو - عکس - هر نوع طرح

چاپ لیوان یا چاپ ماگ با طرح و عکس دلخواه از پرطرفدارترین محصولات قابل چاپ ما می باشد که از دلایل پرطرفدار بودن لیوان های سرامیکی وارداتی می توان به پرمصرف بودن و طول عمر بالای این محصول اشاره کرد بطوری که لیوان بصورت کلی کالایی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره است و در طول روز به دفعات برای نوشیدن نوشیدنی ها سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد , همچنین بدلیل داشتن جنس سرامیکی طبیعتا طول عمر بالایی نیز خواهد داشت. لیوان های سرامیکی با دارا بودن قابلیت چاپ بر روی بدنه بیرونی خود , با انتخاب تصاویر خلاقانه و امکان چاپ این تصاویر , شکل جذاب تری به خود گرفته و بسیار مورد پسندتر واقع می شوند لذا گزینه ای مناسب بعنوان یک کالای شخصی مورد استفاده بصورت روزمره و همچنین گزینه ای مناسب بعنوان یک هدیه ارزان قیمت اما در عین حال فانتزی و خاص به حساب می آیند.

در نظر داشته باشید که چاپ بر روی لیوان نیازمند تصویر با کیفیت و با رزولوشن حداقل 300 دی پی آی می باشد و هر چقدر عکس ارسالی شما با کیفیت تر باشد عکسی که بر روی ماگ چاپ می شود نیز واضح تر خواه بود , از طرف دیگر در چاپ عکس بر روی لیوان تولرانس و تفاوت رنگ به میزان 10 تا 30 درصد طبیعی است و امکان تفاوت جزئی در رنگ تصویر ارسالی توسط شما و تصویر چاپ شده بر روی ماگ وجود دارد.


اندازه محیط قابل چاپ بر روی بدنه انواع ماگ حدودا 21 در 9.5 سانتیمتر دور تا دور ماگ است . در صورتی که عکس مورد نظر خود را بصورت آماده به ما می دهید این اندازه را در نظر داشته باشید , در غیر اینصورت آماده سازی تصویر بر عهده ما می باشد.


برای بالابردن طول عمر تصویر چاپ شده بر روی انواع ماگ بهتر است که در زمان شستشو از ابر نرم و مایع ظرف شویی استفاده شود. هرگز در هنگام شستشوی بدنه ماگ از سیم یا اسکاچ ظرف شویی استفاده نشود چرا که ممکن است بر روی بدنه ماگ خراش و خط ایجاد شود و این خراش ها به مرور زمان بزرگ تر و بزرگ تر و نهایتا باعث از بین رفتن تصویر چاپ شده بر روی ماگ می شوند. هرگز ماگ چاپ شده را برای گرم کردن نوشیدنی در ماکروفر یا فرهای المنتی قرار ندهید.