ماگ خام سابلیمیشن

از بهترین برند ماگ های وارداتی مختص چاپ

ماگ های خام سابلیمیشن یا لیوان های مخصوص چاپ حرارتی در انواع متنوعی در بازار چاپ موجود هستند.بطور کلی لیوان های مخصوص چاپ سابلیمیشن همگی در کشور چین ساخته شده و واردات کشور چین هستند.این لیوان ها برای اینکه قابلیت چاپ به روش تصعیدی را دارا شوند, در کارخانه سازنده با مواد مخصوص شیمیایی به نام کتینگ پوشیده می شوند.لیوان های تولید شده با درجه بندی های مختلفی از نظر کیفیت بسته بندی می شوند.لیوان های نوع A از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده و دارای استحکام بالایی هستند , بعنوان مثال لیوان های درجه A سفید رنگ از جنس سرامیک مرغوب از پرسلن بالایی برخوردار بوده .ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که لیوان های عرضه شده توسط چهاپه از کیفیت A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق و درخشنده خواهد شد.

ماگ سفید ساده خام سابلیمیشن

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz از پرفروش ترین و معروف ترین انواع لیوان در چاپ محسوب می شود, این لیوان های جنس سرامیک مرغوب ساخته شده و بدنه آنها کاملا قابل چاپ به روش تصعیدی می باشد.فاصله 1.5 نیم سانتیمتر در هر دو طرف لیوان تا دسته لیوان قابل چاپ نمی باشد.لیوان های تهیه شده توسط چهاپه از درجه A برخوردار بوده و چاپ بر روی آنها فوق العاده براق می شوند.این لیوان ها در کارتن های 36 عددی عرضه می شوند. در صورتی که شما در شهرستان سکونت دارید , امکان ارسال این محصول از طریق باربری و اتوبوس رانی امکان پذیر است.

ماگ سفید خام سابلیمیشن

ماگ جادویی خام سابلیمیشن

ماگ جادویی خام سابلیمیشن یا ماگ حرارتی بخصوص مدل کوتینگ فول مات و کوتینگ مات از جمله پرفروش ترین انواع ماگ می باشند که همواره مورد توجه سفارش دهندگان خدمات چاپ قرار می گیرند. چاپ بر روی این نمونه از ماگ درصورتی که از کاغذ و جوهر مرغوب استفاده شود بسیار شکیل و زیبا خواهد شد.ماگ های حرارتی خام سابلیمیشن پس از جداسازی و کنار گذاشتن ماگ های معیوب بصورت کارتن های 36 عدد قابل عرضه می باشند.

ماگ جادویی خام سابلیمیشن

ماگ دسته داخل رنگی خام سابلیمیشن

ماگ های دسته داخل رنگی ماگ های دسته داخل رنگی سومین مورد از ماگ هایی پرفروش مختص چاپ به روش سابلیمیشن است که در رنگ های مشکی , صورتی , سرمه ای , قرمز , سبز , آبی و نارنجی موجود است. این نمونه از ماگ بدلیل رنگی بودن دسته و داخل لیوان گزینه ای مناسب برای چاپ لوگو و نماد های رنگی جهت ست کردن با رنگ دسته و داخل ماگ می باشد. همچنین از نمونه از ماگ بسیار مناسب برای چاپ تصاویر کارتنی و تمام رنگی است. ماگ های دسته داخل رنگی پس از جداسازی ماگ های معیوب در کارتن های 36 عددی قابل ارائه و فروش هستند

ماگ دسته داخل رنگی سابلیمیشن

ماگ دسته قلبی خام سابلیمیشن

ماگ های دسته قلبی خام سابلیمیشن نمونه دیگر از انواع ماگ های مختص چاپ هستند که دارای بدنه سرامیکی به رنگ کاملا سفید و دسته و داخل این ماگ بصورت رنگی می باشد. عمدتا در کارتن های 36 عددی بفروش می رسند.

ماگ دسته قلبی خام سابلیمیشن