جوهر سابلیمیشن

از دو برند پرطرفدار وکس و اینکتک

جوهر های شش رنگ سابلیمیشن در مدل ها و برند های متنوع در بازار چاپ عرضه می شوند و بیشتر در دو نوع ساخت چین و ساخت کره طبقه بندی شده که هریک دارای ویژگی های خاص خود می باشند.جوهر برند وکس تحت لیسانس بایر آلمان به مراتب ارزان تر از جوهرهای کره ای عرضه شده و طبق تجربه اپراتورهای سابلیمیشن از کیفیت عالی برخوردار هستند.باید در نظر داشت که بهترین نوع جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن جوهرهایی خواهند بود که به مرور زمان باعث گرفتی و خرابی هد پرینتر شما نشوند,در مخزن های رنگ ته نشین نشده و همچنین قابلیت ترنسفر بالا داشته , اگر جوهر مورد استفاده شما این خواص را نداشته باشد بزودی با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد.در حال حاضر گروه چاپ چهاپه جوهر های 6 رنگ سابلیمیشن wox را به شما عرضه می کند.

جوهر شش رنگ لیسانس آلمان سابلیمیشن WOX

جوهرهای با کیفیت و شناخته شده wox در ست های 6 عددی 100ml محصول دیگری ارائه شده توسط چهاپه میباشد.جوهر های وکس از دیگر جوهر های مخصوص چاپ سابلیمیشن ساخته شده درجه یک می باشند که چاپ با استفاده از این رنگ ها کاملا براق و طبیعی خواهد شد.جوهر های وکس از جمله جوهرهای مخصوص چاپ حرارتی هستند که از نظر کیفیت و شفافیت فوق العاده بی نظیر می باشند , البته از نظر قیمت بسیار بصرفه تر از جوهر های دیگر هستند. جوهر های وکس کاملا قابل استفاده با تمام کاغذ های ترنسفر هستند و دوستدار محیط زیست نیز می باشند.

جوهر سابلیمیشن وکس

جوهر شش رنگ کره ای سابلیمیشن INKTEC

جوهرهای سابلیمیشن کره ای بخصوص برند اینکتک یکی از پرطرفدارترین و پرمصرفترین جوهرهای موجود در بازار چاپ سابلیمیشن هستند که توان چاپ هر طیفی رنگی را بدون کم کاستی بر روی انواع محصولات بخصوص پارچه دارا می باشند. این جوهرها سازگار با محیط زیست می باشند.

جوهر سابلیمیشن اینکتک