پارچه نسوز تفلون

ویژه استفاده در هنگام چاپ با پرس حرارتی

پارچه تفلون نسوز یکی دیگر از لوازم کاربری در تمام صنایع و حتی مورد استفاده در بخش چاپ تزیینی بر روی سطوح صاف به روش سابلیمیشن و حتی دی تی اف است. همانگونه که مطمعنا مطلع از موارد متعدد کاربردهای پارچه های نسور هستید , لازم به ذکر است خاطر نشان کنیم که این پارچه در زمان چاپ بر روی البسه چه به روش سابلیمیشن و چه به روش دی تی اف یا حتی روش چاپ لیبل یا کامپرینت , به شما کمک می کند که با خیال راحت به کار پرس کردن و چاپ لباس بپردازید , بدینگونه که که پارچه نسوز با مقاومت در برابر حرارت مانع از سوختن الیاف لباس می شود.

پارچه نسوز تفلون در هنگام چاپ البسه بصورت دو رو نیز بسیار کمک حال شما خواهد بود , احتمالا تا به حال با مشکل دوبینی در پشت یا روی لباس ها در هنگام چاپ دو رو طرح های سفارش گرفته شده روبرو شده اید , دلیل این مشکل انتقال بخشی از رنگ از پشت کاغذ به کف سینی حرارتی و همچنین انتقال رنگ از روی لباس بر روی ابر نسور پرس می باشد, که با استفاده از پارچه نسوز بر روی زیر و روی لباس این مشکلی بصورت کلی حل خواهد شد.

پارچه نسوز تفلون

در حال حاضر پارچه های نسوز تهیه شده توسط ما در ابعاد 40 در 60 سانتیمتر و بصورت بسته های دو عددی قابل ارائه است. پارچه نسوز با مقاومت در برابر حرارت و همچنین کمک به تمیز نگه داشتن سینی حرارتی و ابر نسوز دستگاه پرس , به شما آسودگی خاطر شایانی در هنگام چاپ بر روی البسه ارائه می دهد و نهایتا با اطمینان کامل از عدم خرابی لباس و مواجهه با هرگونه ضرر و زیان مالی ناشی از رنگی شدن محصول خام در هنگام چاپ , شما با خیال راحت به کار خود ادامه خواهید داد.

در نهایت پارچه نسوز تفلون کالا مادام العمر و حتی قابل تمیز کردن پس از هرگونه کثیفی و رنگی شدن خواهد بود.

پارچه تفلون نسوز