چاپ روی فنجان و نعلبکی

چاپ فنجان و نعلبکی از خدمات دیگر گروه چاپ چهاپه می باشد که با ظرافت و دقت خاص صورت می گیرد.بطور کلی داشتن فنجان و نعلبکی مزین شده با لوگو اختصاصی سازمان یا کسب و کار شما جدا از منظر تبلیغاتی , نشانه ظریف بینی و نظم و ترتیب مجموعه شما در پیش روی ارباب رجوع است که موجب اعتماد هر چه بیش تر ایشان نسبت به مجموعه کاری شما می شود. گروه چاپ چهاپه با تجربه چندین ساله خود در زمینه چاپ روی ظروف پذیرایی با متد های متنوع به چاپ لوگو و نماد سازمانی شما بر روی انواع فنجان و نعلبکی بصورت اختصاصی اقدام می کند.

هر یک از روش ها اشاره شده در متون پایین دارای ویژگی های خاص خود می باشند و بسته به نیاز شما ارائه می شوند. بعنوان مثال در صورتی که شما نیاز فوری به داشتن ظروف با طرح دلخواه خود دارید چاپ حرارتی پیشنهاد شده و در صورتی که شما نیاز فوری ندارید اما می خواهید این ظروف را با لوگوی سازمانی خود بصورت مادام العمر داشته باشید روش سیلک به شما پیشنهاد می شود.نوع ظروف استفاده شده در چاپ حرارتی از ظروف چینی وارداتی ظریف می باشند که مختص چاپ حرارتی ساخته شده اند و ظروف مخصوص چاپ سیلک از بهترین شرکت های چینی سازی داخلی تهیه شده و ارائه می شوند. در ادامه به معرفی هر یک از روش های چاپ اشاره خواهد شد.

درصورتی که در نظر دارید طرح دلخواه خود را فقط بر روی فنجان و نعلبکی چاپ کنید و تعداد ظروف درخواستی شما زیر یکصد عدد می باشد بهترین گزینه برای شما سفارش چاپ بر روی فنجان و نعلبکی های مختص چاپ حرارتی می باشد ,همچنین درصورتی که طرح شما تصویر منظره یا چهره است بهترین انتخاب شما چاپ روی همین نوع فنجان می باشد می باشد.البته اگر قصد چاپ لوگو بر روی فنجان و نعلبکی دارید بهترین گزینه برای شما چاپ سیلک اما حداقل تعداد بالای یکصد عدد می باشد.

توجه

در حال حاضر این خدمت ارائه نمی شود.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد