چاپ روی فنجان و نعلبکی

خدمات چاپ لوگو و نماد تجاری موسسات و شرکت ها به روش سیلک یعنی چاپ با پخت در کوره صورت می گیرد. در این روش از چاپ طرح ارائه شده توسط سفارش دهنده با استفاده از شابلون مخصوص آماده شده و بر روی کاغذ مخصوص چاپ می شود. در مرحله بعد رنگ های چاپ شده با استفاده از مواد شیمیایی مانند ورنی از روی کاغذ جدا شده و توسط استادکار ماهر بر روی فنجان و نعلبکی دکور می شود. در مرحله نهایی ظروف دکور شده با طرح سفارش دهنده در کوره 800 درجه سانتیگراد قرار گرفته تا رنگ ها جذب لعاب ظروف شوند.

در این روش از چاپ طرح قرار گرفته بر روی ظروف کاملا قابل شستشو و مادام العمر است. ابعاد چاپ فقط و فقط مختص لوگو در سایز 2 در 2 نهایت 3 در 3 سانتیمتر صورت می پذیرد.حداقل تعداد قبول سفارشات چاپ فنجان و نعلبکی به روش کوره ای 200 تکه ظرف یعنی 100 تکه فنجان و 100 تکه نعلبکی می باشد.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد