چاپ برچسب DTF روی تیشرت

چاپ DTF روی تیشرت با استفاده از پرینترهای صنعتی با هدهای صنعتی DX5 از جمله خدمات چاپ دیجیتال مجموعه چهاپه است که همانند دیگر خدمات این مجموعه به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد. در خدمات چاپ DTF از بهترین و گران ترین پودر چسب با قابلیت 50 بار شستشو و همچنین بهترین رنگ های موجود در بازار استفاده می شود. همچنین مجموعه چهاپه آماده ارائه فیلم چاپ شده DTF با طرح اختصاصی سفارش دهندگان در ابعاد A3 تا 40 در60 سانتیمترو بدون پرس می باشد. جهت ثبات کیفیت و وضوح چاپ , پروسه نگهداری هدهای پرینتر بصورت مداوم و مکرر توسط اپراتور خبره چاپ دی تی اف صورت می گیرد لذا کیفیت مجموعه چهاپه همواره ثابت و بدون تغییر است.

در چاپ DTF بر روی البسه تیره بهترین تصاویر , تصاویر وکتور مانند یا لوگو مانند بدون سایه روشن می باشند و در البسه سفید رنگ امکان چاپ سایه روشن ممکن و میسر است,همچنین در این روش از چاپ امکان چاپ تصاویر دارای سایه روشن یا کم رنگ پر رنگ برای تیشرت های پنبه ای تیره نیست لذا قبل از سفارش حتما با تیم پشتیبانی این مجموعه مشاوره لازم را اخذ بفرمایید.

چاپ dtf روی تیشرت پنبه ای

جهت مشاوره و برآورد قیمت خدمات چاپ بر روی تیشرت یا فقط دریافت فیلم چاپ شده با تلفن های دفتر یا تلگرام ما در تماس باشید.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد