چاپ آرم روی لباس کار و وروپوش

چاپ آرم و لوگو بر روی انواع لباس کار به روش چاپ مستقیم و چاپ مدیا یکی دیگر از خدمات متنوع ارائه شده توسط گروه چاپ چهاپه می باشد.در چاپ آرم روی لباس کار درصورتی که جنس روپوش یا لباس کار قابلیت جذب رنگ های چاپ حرارتی را داشته باشد امکان این نوع چاپ میسر است و رنگ چاپ کاملا به خورد پارچه روپوش یا لباس کار می رود.در صورتی که جنس لباس کار انتخاب شده از جنس پلاستیکی یا برزنتی باشد امکان چاپ مستقیم میسر نیست و چاپ بصورت مدیا صورت می گیرد.در چاپ مدیا طرح مورد نظر بصورت یک رنگ یا چند رنگ توسط دستگاه کاتر برش لیزری می شود و توسط دستگاه پرس بر روی لباس مورد نظر پرس می شود.

چاپ لباس کار
نوع خدمات فقط چاپ بر روی لباس کار
قیمت بسته به روش چاپ متغیر است
نوع لباس کار بدلیل تنوع بالا می بایست توسط سفارش دهنده تهیه شود
مدت زمان تحویل یک تا سه روز کاری
روش چاپ چاپ تصعیدی , چاپ مدیا
سفارش چاپ لباس کار در تلگرام

چه موقع چاپ به روش مدیا انجام می شود؟

زمانی که رنگ لباس کار شما سفید با بطور کلی روشن نباشد از روش چاپ مدیا استفاده می شود. همچنین زمانی که جنس لباس شما پلی استر نباشد روش چاپ مدیا انجام می شود.

در چاپ مدیا اندازه طرح مطرح نیست و دستگاه های برش کاتر قابلیت برش لوگو در هر سایزی را دارند لازم به ذکر است دستگاه مورد استفاده توسط چهاپه جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه برش یعنی برند ژاپنی گرافتک است که با دقت و کیفیت بسیار بالایی لوگوی مورد نظر را برش می دهد.همچنین لیبل های مدیا مورد استفاده قرار گرفته توسط ما ساخت کره و فوق العاده عالی می باشند به این دلیل که به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شوند و ترک بر نمی دارند , کاملا قابل شستشو با آب گرم هستند و از روی لباس کار جدا نمی شوند.در حال حاضر این لیبل های مدیا در رنگ های سفید , زرد , مشکی , قرمز , نارنجی , سبز , طلایی , نقره ای و آبی موجود می باشند.همچنین سفارشات چاپ مدیا بیشتر در تعداد 5 تا 10 عدد به بالا صورت می گیرد.

طرح یا آرم پرس شده کاملا بر روی لباس چسبانده می شود و به هیچ عنوان از لباس جدا نمی شود.همچنین در صورتی که طرح شما بدلیل ظریف بودن زیاد قابل برش لیزری به روش مدیا نباشد امکان چاپ لیبلی به روش سابلیمیشن میسر است.در این روش طرح مورد نظر در ابعاد حداکثر 20 در 30 سانتیمتر بصورت یکپارچه چاپ می شود و در صورت امکان و در صورت نیاز به صورت دستی برش خورده و بر روی لباس مورد نظر چسبانده می شود.در روش چاپ لیبلی برای افزایش عمر طرح چاپ شده بهتر است که لباس ها در ماشین لباس شویی شسته نشوند و هنگام شستشو پشت و رو شوند.

همچنین بهتر است که لباس ها فقط با آب سرد شسته شوند و نه با آب داغ.در صورتی که لباس کار مورد نظر خود را تهیه کرده اید می توانید چاپ طرح و آرم اختصاصی خود بر روی این لباس ها را به ما بسپارید و ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه طرح شما را بر روی این لباس ها چاپ خواهیم کرد.

چه موقع چاپ به روش مستقیم یا سابلیمیشن انجام می شود؟

زمانی که لباس کار شما دو شرط سفید بودن و از جنس پلی استر بودن را داشته باشد طرح شما به روش مستقیم یا سابلیمیشن چاپ می گردد. در این روش طرح شما به روی کاغذ مخصوص چاپ می شود و رنگ ها با استفاده از پرس حرارتی بر روی لباس مورد نظر انتقال پیدا می کنند. در این روش طرح چاپ شده کاملا قابل شستشو در هر شرایطی است و در صورتی که لباس شما از پلی استر بالایی برخوردار باشد به هیچ عنوان کم رنگ نمی شود.

چاپ لباس کار و روپوش
چاپ لباس کار
چاپ آرم روی لباس کار
فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد