چاپ مدیا روی تیشرت

چاپ مدیا روی تیشرت یا چاپ وینل حرارتی یا برچسب حرارتی روی تیشرت روش دیگر از چاپ بر روی البسه می باشد که با استفاده از لیبل های مخصوص و دستگاه برش کاتر پلاتر طرح سفارش دهنده برش داده شده و با استفاده از پرس های حرارتی بر روی لباس مورد نظر تثبیت می شود. در حال حاضر مجموعه چهاپه از دقیق ترین دستگاه برش یعنی دستگاه کاتر پلاتر برند گرافتک ژاپن و همچنین بهترین وینل حرارتی ساخت کره یعنی برند جیولایت جهت چاپ برچسب های حرارتی استفاده می کند.

برچسب های حرارتی برند جیولایت یکی از بهترین برچسب های موجود بازار می باشند که هیچگونه بوی پلاستیک یا مواد نفتی از خود ساطع نمی کنند و قابلیت و توان 50 بار شستشو با آب ولرم را دارند.

چاپ لیبل مدیا بر روی تیشرت

جهت مشاوره و برآورد قیمت خدمات چاپ بر روی تیشرت یا فقط دریافت لیبل برش خورده با تلفن های دفتر یا تلگرام ما در تماس باشید.

فروشگاه محصولات خام سابلیمیشن
تلگرام چهاپه
کانال تلگرام چهاپه
کانال اینستاگرام چهاپه
پینترست چهاپه

نمادهای قانونی مجموعه چاپ چهاپه

وبگاه مجموعه چاپ چهاپه در سال 1396 نمادهای قانونی کسب و کارهای آنلاین , شامل نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تایید محتوای وب گاه های ایرانی و نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی دریافت کرده است.چهاپه در سال 1397 پروانه فعالیت رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کار و رفاه اجتماعی استان تهران اخذ کرده است.همچنین برند و نماد تجاری مجموعه چهاپه در سال 1399 به صورت رسمی ثبت شد.

ای نماد
logo-samandehi

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد